Kaip atrodo įvairūs Ispanijos miestai

Spanien Sehenswurdigkeiten

Ispanija yra gana didelė valstybė, skalaujama ir Viduržemio jūros, ir Atlanto vandenyno, taip pat turinti nemažų, gyvenamų ir turistų gausiai lankomų salų vėlgi tiek Atlante, tiek Viduržemio jūroje. Tačiau mes šią šalį labiausiai žinome vos dėl kelių populiariausių miestų – Madrido, Barselonos, salų – Maljorkos, Tenerifės ir kurortų – Alikantės, Malagos. O vis tik Ispanija – Spanien – yra kur kas didesnė šalis. Apie žemyninės Ispanijos miestus, toliau nutolusius nuo jūros pakrančių, žinome tikrai labai (žinoma, išskyrus Madridą).

Pabandykime pasižiūrėti, kaip gi atrodo tie Ispanijos miestai. Tie, apie kuriuos esame girdėję, bet sunkiai pasakytume, kur jie yra. O štai Spanien sehenswurdigkeiten – tai yra tų miestų lankytinos vietos žinomos dar mažiau.

Pradedam nuo Barselonos. Puikiai žinomas miestas rytinėje Ispanijos pakrantėje. Didelis, žinomas, mėgstamas turistų iš viso pasaulio. Leiskimės pakrante žemyn, t.y. į pietus, šiek tiek pavingiuodami ir į žemyno gilumą. Leida, Taragona ir net mažasis Salou sehenswurdigkeiten – štai jau visai nemažai pamatėme. Dar keli šimtai kilometru pakeliui iki kur kas geriau girdėtos Valensijos. Visai netoli ir miestas vardu Benidorm.

Spanien Sehenswurdigkeiten

Dar kiek toliau, ir turime progą pamatyti kaip atrodo Almeria Sehenswurdigkeiten, šalia ir Granada bei Malaga. Mums puikiai sekasi, daug ką matome, daug ką patiriame. Viskas yra puiku. Iš kairės nuolat matome jūrą, o dešinėje kasdien palydime besileidžiančią saulę.

Bet šokime staiga į šiaurę. Visiškai kitą šalies pusę. Kaip jau sakėme, Ispanijoje įdomybių yra visur, tuo galite įsitikinti pavyzdžiui čia – https://spanien-sehenswurdigkeiten.de/ . Kas gi čia? Šioje Ispanijos dalyje galime rasti tokiu įdomius miestus kaip Bilbao ar Leon. Įdomi čia ir gamta – galite pamatyti ir šiokių tokių kalnų, kanjonų. Įdomus netgi gamtos nebuvimas, tai yra didžiuliai ūkių plotai. Ispaniškų daržovių mūsų parduotuvėse tikrai daug. Kur jos auga pamatyti irgi įdomu. Kai kur tai gali be galo monotoniški, didžiuliai plotai, bet vis tik – pamatyti, kuo gyvena vietiniai, Spanien, tikrai įdomu.

Yra tų miestų Ispanijoje ir gerokai daugiau. Jau vien ko vertos Kanarų salos, taip pat Maljorka ar Menorka. Tačiau visko juk neaprėpsi, ypač kai nėra didelio tikslo tam daryti. Pasižiūrėkime pradžiai į Salou, Benidormą, Armeriją. Visi kiti kiek vėliau, viską spėsim.