Ko bijoma kelionėse, net Lanzarotėje

is lanzarote safe

Žmonės keliauja, nes smagu, nes įdomu, nes gera, nes pamatai ir sužinai kažką naujo. Tai yra pagrindiniai atostogų ir kelionių tikslai. Ir niekas nenori, jog jūsų ilgai planuotos išvykos būtų kaip nors sugadintos. Nemaloniai sugadintos. Būtent dėl daugelis, planuojantis kur nors kelionę, pavyzdžiui į Lanzarotės salą Kanaruose, mėgsta pasidomėti, ko ten reiktų vengti. Būtent apie Lanzarote places to avoid galime dabar ir pakalbėti.

Tik norėčiau įspėti, kad pokalbis nebus labai rimtas. Lanzarotė yra labai rami sala, nepasižyminti nei kažkokiais pavojingais kalnais, netikėtais potvyniais, neprognozuojamomis audromis ar dideliu nusikalstamumu. Ne, ši sala puikiai tinka visiems, norintiems saugiai, ramiai pailsėti savo atostogų metu. Net ir tokie kurortai kaip Costa Teguise, kartais paminimi kaip tie, kurių vis tik saloje reikia vengti visiškos ramybės ieškotojams, tikrai yra saugūs ir tinkami visų poilsiui.

is lanzarote safe

Na bet taip jau yra, kad žmonės visų pirmą ieško pavojų, baisybių, pasiteisinimų ir priežasčių ko nors nedaryti. Taip ir atsiranda begalinis domėjimas, ko gi geriau vengti Lanzarotės saloje. Ir tai nebūtinai turi turėti kažkokį rimtesnė pagrindą. Klausimai, is lanzarote safe, dažnai girdimi ir turizmo gidų, planuojančių jūsų keliones į šią Kanarų salą. Apie tai galite pasiskaityti čia – https://lanzarote-holidays.eu/lanzarote-places-to-avoid/ . Bet pabandykime ir apžvelgti, ko vis tik bijom.

Na, visų pirma, tai greičiausiai bus su turizmo industrija susiję nesusipratimai. Turistas visame pasaulyje vienaip ar kitaip yra pinigų šaltinis. Ir kartais tai būna ne pačiais geriausias būdais. Tad lanzarote places to avoid sąrašai dažnai prasideda būtent nuo su turizmu susijusių paslaugų. Pavyzdžiui netikros nuolaidos parduotuvėse. Kad tiesiog nepermokėtumėte. Labai brangūs turai po įvairias salas. Labai brangūs reiškia nepagrįstai brangūs. Neatnešantys norimos kokybės. Panašiai yra su kai kuriomis automobilių nuomos įmonėmis, kurios, be jokios abejonės, sieks turistui pasiūlyti brangiausias įmanomas paslaugas.

O štai pavyzdžiui vagiu saloje bijoti nereikėtų. Net ir Costa Teguise kurorte, net ir dar didesniuose salos miestuose. Na taip, daiktų mėtyti bet kur tikrai nereikėtų. Laikykite viska prie savęs. Rakinkite tiek viešbučio kambarį, tiek ir nuomotą automobilį. Tai normalu. Bet paniškai bijoti ir atostogoms samdytis trijų apsauginių tikrai nereikia.

Kažkokių pavojų galima įžvelgti ir banguojančioje jūroje, ir įvairiuose salos hikingo takuose. Nykstelėti koją, įsidurti į akacijos krūmą ar lengvai dehidratuoti. Bet nuo viso galima lengvai apsisaugoti. Taigi lanzarote is safe island, nereikia nieko bijoti ir viskas bus gerai.