Kodėl verta pirkti padangas internetu?

Padangos – viena iš svarbiausių kiekvieno automobilio dalių. Jų įsigijimas anksčiau ar vėliau tampa neišvengiamu visiems vairuotojams. Per metus du kartus tenka rūpintis sezoniniu padangų keitimu. O patyrusiems eismo įvykių, kartais taip pat prireikia naujų padangų. Tad jos – viena iš perkamiausių autodalių. Norintys greičiau ir patogiau įsigyti žiemines, vasarines ar universalias padangas, dažniausiai tai daro internetinėse, o ne fizinėse parduotuvėse. Paanalizuokime, kodėl verta pirkti padangas internetu.

  • Platus pasirinkimas

Internetinėse parduotuvėse skirtingų matmenų ir gamintojų pasiūla labai plati. Naudodamiesi paieškos filtrais galite pasirinkti reikiamo skersmens, pločio ir gamintojo padangas. Didelis kokybiškų padangų pasirinkimas jūsų laukia trafic.lt internetinėje parduotuvėje.

  • Patraukli kaina

Internetinėse parduotuvėse padangoms dažnai taikomos nuolaidos. O kartais net ir be nuolaidų kainos būna kelioliką eurų mažesnės nei autodalių salone. Tad internetinėje parduotuvėje padangas galite įsigyti už patrauklesnę kainą. O pirkdami visą 4 vnt. padangų komplektą, sutaupysite dar daugiau.

  • Patogumas

Apsipirkimas namuose prie kompiuterio, sau patogiu laiku – vienas iš pagrindinių pirkimo internetu privalumų. Įsigytas padangas galėsite gauti tiesiai į namus. Taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir kuro, kurį išeikvotumėte važinėdami į fizines parduotuves ar autodalių salonus.

  • Detali informacija apie prekę

Sukibimo, greičio indekso, išorinio triukšmo ir kitus rodiklius padangų aprašymuose nurodo dauguma internetinių parduotuvių. Žinoma, prabangaus autodalių salono konsultantas taip pat suteiks jums šią informaciją. Tačiau tai, grubiai tariant, bus įskaičiuota į padangų kainą. Tad pagalvokite, kam mokėti už konsultaciją, jei galite ją perskaityti patys.

Tai pagrindiniai padangų pirkimo internetu privalumai. Tikimės priimsite geriausią sprendimą ir linkime patogaus apsipirkimo, bei gero kelio su naujomis padangomis!