Ar įmanomos rimtos pažintys internetu?

Jeigu pokalbio ar diskusijos tema yra rimtos pažintys, labai nemaža dalis žmonių ima iš karto skeptiškai žiūrėti į tai, jeigu bandome su tuo sugretinti pažintis internetu. Yra žmonių, kuriems atrodo, kad internetu užmegzti santykiai nebus rimti arba bent jau tokie rimti, kokie galėtų būti, jeigu žmonės susipažintų kitomis aplinkybėmis. Tačiau šiame straipsnyje mes atsiribosime nuo spekuliacijų. Apžvelgsime statistikos duomenis ir žmonių patirtis tam, kad išsiaiškintume ar yra įmanomos rimtos pažintys internetu!

Vis populiarėjančios internetinės pažintys

Daug kas galvoja, kad internetu užsimezga tik sex pažintys arba platoniški santykiai, tačiau nieko rimto iš jų geriau nesitikėti. Visgi realybė yra gerokai kitokia. Paskutiniųjų trijų metų duomenys rodo, kad populiariausi būdai susirasti antrą pusę yra: bendri pažįstami, darbas arba mokslo įstaiga ir trečioje vietoje esantis būdas – pažintys internetu.

Būtent per pastaruosius trejus metus, statistikos duomenimis, net 17% susituokusių porų susipažino internetu. Paprasčiau kalbant – maždaug kas šešta moderni pora užmezga pažintį internetu. Nesunku suprasti skepticizmą iš aplinkinių, kadangi dar prieš 5 metus statistika būtų buvusi visiškai kitokia, tačiau, kuo toliau ir kuo labiau žmonės pripranta prie šių dalykų, tuo labiau galima matyti, kad žmonėms sekasi užmegzti rimtas pažintis internetu.

Vien JAV, kasmet susituokia 120 tūkstančių porų, kurios susipažino pažinčių programėlėse ar portaluose.

Kaip padidinti savo sėkmės šansus?

Bendrai galima išskirti, kad heteroseksualių asmenų pažinčių internetu dinamika yra tokia:

·        Vyrai daugiau dėmesio kreipia į moterų nuotraukas;

·        Moterys daugiau dėmesio kreipia į vyrų profilio aprašymus, hobius.

Galima prisiminti seną stereotipą ir posakį, kad vyrai myli akimis, o moterys – ausimis. Nors mintis ir senamadiška, bet, matyt, kad šiuo atveju tikrai tinkama.

Norint padidinti savo šansus pritraukti kitos lyties atstovus, reikėtų vengti melo. Moterys dažniau nei vyrai meluoja dėl savo amžiaus ir svorio, o vyrai – dėl ūgio. Nors minimalių nukrypimų niekas (aišku) nepastebi, tačiau toks precedentas, kada meluojate vienas kitam iš pat pradžių – negali būti pagrindas tvariems ir tvirtiems santykiams. Visgi didžiausia blogybe žmonės laiko melavimą dėl žalingų įpročių, ypač, dėl rūkymo. Būkite atviri dėl to ar rūkote, vartojate alkoholį.

Ką svarbu vyrui nurodyti savo profilyje, kad moterys internetu labiau susidomėtų?

·        Nuotraukas, kuriose matytųsi veidas ir asmuo visu ūgiu

·        Tai, kokių santykių ar pažinčių ieškote

·        Hobiai bei laisvalaikio pomėgiai

·        Ar turite vaikų

·        Išsilavinimas ir profesija

·        Ūgį

Ką svarbu moteriai nurodyti savo profilyje, kad vyrai internetu labiau susidomėtų?

·        Nuotraukas, kuriose moteris šypsosi ir matosi pilnu ūgiu

·        Ar turite vaikų ?

·        Hobiai bei laisvalaikio praleidimo būdai

·        Turėti aprašymą, kuris būtų trumpesnis nei 140 simbolių

Tad, jeigu registruojatės portaluose, kaip https://www.pazintysx.com ar kituose, kur mezgasi internetinės pažintys, norėdami padidinti savo šansus, nepamirškite nurodyti šių faktorių ir dalykų, kad labiau sudomintumėte priešingos lyties atstovus(-es).

Beje, moterys, žymiai labiau nei vyrai, linkusios neminėti, kad ieško platoniškų ar neįpareigojančių santykių, todėl, jeigu moteris to nenurodo savo anketoje, dar nėra garantijos, kad to ji neieško. Vyrai žymiai atviriau nurodo tokias savo intencijas.