Bendradarbiauti su vertimų biuru – tarsi investuoti į pelningą projektą

bendradarbiauti su vertimų biuruŠis straipsnis skirtas tiems, kurie turi verslą. Ir tiems, kurie planuoja bendradarbiauti su vertimų biuru.

Kaip jau supratote iš pavadinimo, bendradarbiavimas su vertimų biuru – lyg investicija. Toliau paaiškinsime, kas tai per investicija ir kokie pliusai.

1. Geri specialistai

Bendradarbiauti su vertimų biuru – tai bendradarbiauti ne su pastatu, ne su konkrečia patalpa, netgi ne su „kažkuo iš personalo“. Viskas pagrįsta žmogiškosiomis jėgomis.

Kiekvienas geras specialistas yra investicija. Todėl darbdaviai vertina pozityviai nusiteikusius ir naudą nešančius profesionalus. Turbūt nereikia nė sakyti, kad profesionalumas – ne iš piršto laužtas reikalavimas. Jei užsakoma išversti tekstą, tai tikimasi visapusiškai priimtino rezultato. T. y. darbas atliekamas profesionaliai.

2. Geri pasiūlymai

Jei nepaminėtume, kad vertimų biurų komandos moka daug kalbų, jaustumėmės kone nusidėję. Ar tai būtų anglų, ar portugalų, ar vokiečių, ar japonų… Ar tai būtų italų, ar ispanų, ar prancūzų, ar latvių… Ar tai būtų kinų, ar lenkų, ar rusų kalbos… KIEKVIENU ATVEJU YRA SPRENDIMAS.

Niekur nedingsta profesionalumo reikšmė. Viena yra paviršutiniškai mokėti ispanų kalbą, kita – ją PUIKIAI mokėti. Naivu tikėtis, kad per mėnesį įmanoma įsisavinti visas subtilybes. Pagrindus padėti tikrai galima. Bet vertėjui to toli gražu nepakanka.

3. Bendradarbiauti su vertimų biuru palanku ir dėl teisinių sumetimų

Kad ir kokį dokumentą reikėtų išversti, liaupses pelno vertimų biuras, galintis vertimą notariškai patvirtinti. Kuo daugiau teisinių reikalų, tuo sunkiau susigaudyti, tačiau vertėjai padeda neužstrigti užburtame rate ir produktyviai dirbti.

4. Patikimumas

Kai šiaip pasamdote KĄ NORS, kad šį tą išverstų, nežinote, kaip darbas bus atliekamas. Kai bendradarbiaujate su vertimų biuru, esate užtikrinti. Taip jūsų įmonėje mažiau rūpesčių ir daugiau pozityvo.

5. Ne viskas matuojama pinigais

Turbūt didžioji dalis šio straipsnio skaitytojų (o gal ir visi) pritars, kad gyvenime ne viskas matuojama pinigais. Kas be ko, skaičiuoti pinigus malonu, dar maloniau jų uždirbti. Tačiau bendradarbiauti su vertimų biuru naudinga ne vien piniginiu požiūriu. Jau minėtas patikimumas ar netgi maloni atmosfera bendraujant taip pat turi įtakos bendram komplektui, nuostabiai visumai.

6. Paprastesnės derybos

Jei esate nuolatiniai vertimų biuro klientai, tampa paprasčiau viską suderinti. Jei kaskart reikėtų ieškoti vis naujų vertėjų, tektų nemenkai paplušėti, be to, nežinia, ko reikėtų tikėtis. Gal vos paklaustas apie kainą specialistas surūgs ir pakeis intonaciją iš mandagios į aršią?

7. Sklandi vaga

Bendradarbiauti su vertimų biuru – sprendimas, susijęs ir su tikslingu bei sklandžiu ėjimu pirmyn. Jei verslo valdymą ir visus darbus įmonėje palygintume su dirvos arimu, rastume bent vieną bendrumą. Svarbu žinoti kryptį. Kaip ir dirvoje nesiblaškoma, taip ir versle verčiau susikoncentruoti ir nesiblaškyti tarp šimto skirtingų dalykų.

8. Prestižas

Be jau aptartų septynių punktų, yra ir prestižo aspektas. Jei tekstas netaisyklingas, apie jokį prestižą negali būti nė kalbos. O štai pasamdžius vertimų biurą situacija verslui žymiai palankesnė. Tiekėjai, partneriai, vartotojai – visiems parodysite, kad jūsų įmonės tekstai yra nepriekaištingi.

9. Sutaupote

Žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą tampa aišku, jog bendradarbiaujant su vertėjais sutaupoma. O protingas finansų valdymas įmonei yra žingsnis į priekį.

10. Produktyvumas

Visa tai, kas čia aprašyta, lemia produktyvumą. Produktyvus verslas – puiku.

10 – ne tik sutapimas

Kaip manote, ar sutapimas, kad punktų yra dešimt? Juk šis skaičius reiškia geriausią įvertinimą, tobulumą. Matyt, pati matematika nori pasufleruoti, jog bendradarbiauti su vertimų biuru yra tarsi nepriekaištingas lygties sprendimas. O versle lygčių anaiptol nestinga. Vienos sunkesnės, kitos lengvesnės, bet apsireiškiančios kasdien.

Maža ar didelė įmonė;

veikianti mieste, miestelyje ar kaime;

ką nors gaminanti, parduodanti ar teikianti paslaugas…

Kiekvienu iš šių atvejų vertimų biuras gali nepaprastai pasitarnauti. Ar tai mažas darbelis, ar didelis užsakymas, specialistai įgyvendina, ką reikia.

Vis pozityvesnės perspektyvos

Tikriausiai kiekvienos įmonės siekis – toliau, aukščiau, stipriau. Malonu žinoti, kad dirbant su gerais specialistais perspektyvos itin pozityvios. Kai kas gal ir skeptiškai žiūri į pozityvumo pranašumus, tačiau tai padeda sutelkti jėgas ir efektyviau siekti tikslo. Tikslų versle netrūksta, kone kiekvieną dieną atsiranda naujų. Bet taip paprastai jų neįgyvendinsi. Būtinas įdirbis, privalu tinkamai nusiteikti. Be jokių abejonių, pagirti reikėtų ne tik vadovą. Savo įgūdžius pasitelkia visa komanda.

Subūrus tokią komandą ateitis atrodo kupina galimybių. Šnekame ne vien apie pelną, bet ir apie visas kitas teigiamybes. Juk reikšmingos ne vien pinigų atsargos. Pavyzdžiui, toks dalykas kaip mikroklimatas lemią DAUG. LABAI DAUG. Kuo palankesnė terpė, tuo sėkmingesniu keliu sukama.

Žinoma, vykdant verslą pasitaiko situacijų, kai rankos nusvyra, kai norisi veiklą mesti, nes perspektyvos tampa miglotos. Bet tai laikina. Iš kiekvienos tokios situacijos galima pasimokyti, bet nereikėtų gilintis tik į nesėkmes. Kaip prišaukti sėkmę, jei nuolat galvojama, kad nesiseka?

Atsiras skaitytojų, norinčių papildyti išsakytas mintis. Šie gerbiami skaitytojai teigs, kad verslas – ne tik sėkmė. Ir bus teisūs. Verslas – tai darbas. Daug darbo ir dar daugiau darbo. Tai supranta ir vertimų biurai. Juk toks biuras – irgi verslas. Užtat pastangos atsiperka, ir džiaugtis galite tiek jūs, tiek jūsų partneris vertimų biuras.

Dar kitaip tariant, sėkmė prisišaukiama darbu. Nėra septynmylių batų, su kuriais būtų paprasta nulėkti pasikonsultuoti pas ponią Fortūną. Nėra ir stebuklingos dūdelės, kuria pagrojus pavyktų išgauti sėkmės melodiją. Tačiau yra ponas Susitelkimas.

Beje, kai kurie įmonių vadovai savo darbuotojų nevadina pavaldiniais. Tai kaipgi? Laiko juos komanda! Tada susitelkti iš tiesų įmanoma. Ne tik susitelkti, bet ir pasiekti visus norimus tikslus! Todėl net ne patartina, o primygtinai rekomenduojama turėti patikimus partnerius. Kaip sakoma, džiaugsme ir varge. Ši frazė tinkama ne tik vestuvėse, bet ir versle.