BŪTINIAUSI AKSESUARAI VONIOJE

Vonios aksesuarai šią patalpą ne tik padaro gražesnę, jaukesnę bet ir palengvina kasdieninę žmonių buitį. Prieš įsigyjant juos savo voniai, pirmiausiai verta pagalvoti, kurie iš jų jums tikrai yra patys reikalingiausi ir patogiausi naudoti. Svarbu ir tai, kad pasirinktieji aksesuarai negriautų vizualinės vonios kambario interjero harmonijos.

Kokiems aksesuarams teikiama pirmenybė?

Pirmenybė yra teikiama muilo dozatoriams, rankšluosčių ir tualetinio popieriaus laikikliams, nuo kurių priklauso darnus likusių aksesuarų įsiliejimas į bendrą vonios kambario vaizdą. Jeigu jūsų vonios kambarys tebėra neįsisavintas, nes atsikėlėte gyventi į naują butą, arba ką tik baigėte šios patalpos remontą, todėl reikia įsigyti naują įrangą bei vonios aksesuarus, jums būtina tvirtai nuspręsti, kokie aksesuarai bus patys svarbiausi.

Be ko neįmanoma išsiversti vonios kambaryje?

Sunku būtų įsivaizduoti vonios kambarį be lentynėlės duše, kurioje laikysite ne tik šampūną, kempinę, plaušinę ir voniai skirtas kosmetikos priemones. Lentynėlių esama metalinių chromuotų, pagamintų iš stiklo. Vonios kambaryje yra būtinas rankšluosčių laikiklis ir lentynėlė. Naudoti, šlapi rankšluosčiai kabinami ant laikiklio, o švarūs, ateičiai skirti rankšluosčiai sulankstomi ir padedami į lentynėlę. Taip pat neįmanoma vonios kambaryje išsiversti ir be tualetinio popieriaus laikiklio. Įprastai šioje patalpoje patys populiariausi būna sidabrinį atspalvį turintys laikikliai su popierių dengiančia plokštele. Jie šauniai derinasi prie bet kokio interjero.

Ko dar būtinai reikia vonios kambaryje?

Tikrai negalima pamiršti vonios šepečio, nes be jo neįmanoma išsiversti. Tik prieš įsigyjant jį verta pagalvoti, koks jums būtų pats tinkamiausias: ar pastatomas, ar su prie sienos priveržiamu laikikliu. Jeigu jūsų vonios kambaryje yra įtaisytas pakabinamas klozetas, prie jo geriausiai tiktų primontuojamas laikiklis su šepečiu.

Vonios kambaryje dar yra būtinas lentynėlė su veidrodžiu virš praustuvo. Lentynėlė skiriama kosmetikai, dantų priežiūros priemonėms ir kitiems tualetiniams reikmenims susidėti. Šie vonios aksesuarai būtinas todėl, kad moterys savo grožio procedūras įprastai atlieka ne kur kitur, o vonioje. Taip pat neišvengiamai yra reikalinga ir tokia smulkmenėlė, kaip kabliukai, skirti chalatui, švariems drabužiams, kuriais po prausimosi persirengiama pakabinti.