Nauji butai Vilniuje perkami pagal vietą mieste

Ieškant ir planuojant pirkti nekilnojamo turtą objektą Vilniuje yra svarbūs keli kriterijai. Daugeliui yra žinoma, kad turi būti tvarkingi dokumentai, ypač tai gali būti aktualu, jeigu būstas nėra naujos statybos ir gali grėsti neaiškus jo juridinis statusas, neaiškūs tikrieji savininkai ir bendraturčiai, galimi suvaržymai, Jums netinkama paskirtis, servitutai, apribojimai, naudojimosi tvarka ir kita. Šie niaunsai nėra tokie svarbūs jei perkami nauji butai Vilniuje iš statytojų, kas dažniausiai ir būna šiomis dienomis.

Naujas butas yra naujas butas, todėl ir būklės kriterijus yra svarbus, bet kai viskas jame bus ką tik įrengta bei sumontuota, nėra ko pergyventi. Tad visų svarbiausia išlieka buto vieta. Ji bus esminis kriterijus planuojant įsigyti butą didžiausiame Lietuvos mieste. Juk visus kitus buto niaunsus dar galėsite pakeisti jį įsigiję, o buto vietos tikrai nepakeisite.

Aišku, žodis „vieta“ nėra tik jo esama padėtis žemėlapyje. Daugeliui gali pasirodyti, kad brangiausia ir vertingiausia bus būstą turėti miesto širdyje, senamiestyje. Iš dalies yra tiesos, bet kartais miesto pakraštyje, išpuoselėtame rajone, šalia pušyno, ar kito nuostabaus gamtos objekto esantis nekilnojamas turtas bus vertingesnis nei miesto centre. Tad buto vieta gali turėti ne vieną reikšmę.

Nauji butai Vilniuje statomi visuose miesto rajonuose. Tad prieš pasirašydami pirkimo – pardavimo sutartį pasidomėkite nekilnojamo turto esamos vietovės esama situacija bei vystymo tendencijomis, perspektyvomis, plėtra. Peržvelkite, kokie miesto plėtimosi planai, kokios artimiausios statybos numatytos netoliese ir pan. Įvertinkite, ar būsimi pokyčiai atitiks Jūsų lūkesčius gyventi būsimoje vietovėje.

Saugumas taip pat yra vietai priskiriamas kriterijus. Pasidomėkite nusikalstamumu būsimame rajone, atvykite į apylinkes sutemus ir pagalvokite, ar jausitės saugūs. Ar nėra netoliese pavojingų objektų? Kaip atrodo susisiekimas nuosavu automobiliu bei viešuoju transportu, nes tai gali būti aktualu jei ne dabar, bet gal po kelerių metų ar Jus norintiems aplankyti draugams, giminaičiams?

Nepamirškite patikrinti objekto esančios padėties mieste pagal užterštumą. Jis gali būti atskirai vertinamas pagal garsą, orą, dirvožemį, aplinką, vandens telkinio esantį užterštumą ir kita. Garso užterštumas gali įtakoti ir triukšmo lygį, girdimą būsimame Jūsų bute ar kieme, netolimoje aplinkoje. Patikrinti šiuos skaičius galite ir internete atitinkamose svetainėse.