Diena iki atlyginimo ir greitas kreditas

greitieji kreditaiDaugybės žmonių gyvenime frazė „diena iki atlyginimo“ turi ypatingą reikšmę. Kadangi tai paprastai yra laikas, kada mes jau gyvename ateitimi, kurioje gausime atlyginimą tuojau pat, tačiau jeigu jis vėluoja, pakaitalu trumpalaikiu gali tapti ir greitieji kreditai. Kartais atlyginimai vėluoja dėl įvairių priežasčių ir tai niekuomet nebūna malonu. Taigi, greitieji kreditai gali ateiti ir pasitarnauti tą dieną, kai negaunate algos, ar keliomis dienomis prieš tai. Tačiau jūs turite protingai mąstyti apie savo planus ir žinoti, kam iš tiesų reikės išleisti pinigus. Štai keleto žmonių istorijos, kaip jiems dieną iki atlyginimo pasitarnavo greitieji kreditai telefonu.

Reikėjo sumokėti už nuomą

„Išvykau gyventi į užsienį ir tai tikrai nebuvo lengviausias dalykas mūsų gyvenime. Dažnai mes tą emigraciją pozicionuojame kaip labai pozityvų dalyką, tarsi mes galėtume tik išvažiuoti ir iškart praturtėti ten. Bet iš tikro pradžia būna labai sunki. Taigi, taip nutiko, kad kai man pagaliau pavyko gauti darbą, jau visai baiginėjosi pinigai. Net nesakysiu, kokiu maistu tekdavo pasitenkinti tuomet, kai jau atrodė visai riesta. Buvau paskaičiavusi, kad vis tiek iki pirmos algos ištempsiu ir tai nebus neįmanoma. Kaip tik turėjau gauti atlyginimą ir tą dieną atsiskaityti už butą, kurį nuomojausi. Tai jau buvo paskutinė mano galimybė, kad neišmestų iš buto. Ir štai, atėjo atlyginimo diena, o aš jo negavau. Pasiskambinau – visi išėję namo, auto atsakiklis sako, kad darbai bus vykdomi pirmadienį. Tada greitieji kreditai Lietuvoje registruoti man padėjo išlikti. Pasiskolinau, sumokėjau nuomą. Kitą savaitę tik antradienį gavau algą, kuri vėlavo iš viso 4 dienas. Paskui sužinojau, kad Norvegijoje įprasta vėluoti iki begalybės, ypač, jeigu esi emigrantas, tai tau tikrai ne pirmam perves tą algą. Be to, žmonės ten apskritai gyvena pertekliuje, jie visuomet turi pasitaupę tų pinigų, todėl, jeigu jums vėluoja alga, tai dažniausiai nėra toks jau kažkam pastebimas dalykas, nes tai tik dar vienas papildymas jau į ir taip pilną sąskaitą“, – prisimena Ramunė, dabar jau sėkmingai įsitvirtinusi emigracijoje.

Vyko momentinė baldų akcija

Kaip prisimena Tomas, greitieji kreditai internetu jam buvo puiki proga nupirkti baldų komplektus, apie kuriuos jie su žmona buvo kalbėję. „Įsirengėme kotedžą, beliko supirkti baldus. Ir į Lenkiją važinėjome, žiūrėjome, ir čia parduotuvėse. Matėme viename baldų salone tokius, kurie mums tikrai labai gerai tiko. Mes juos planavome pirkti, kai abu gausime atlyginimą, nes jau buvome ir taip labai išsileidę kituose dalykuose. Ir staiga buvo paskelbtas didelis išpardavimas, mūsų baldams iki 40 proc. nuolaidos. Paskaičiavome, kad greitieji kreditai sms zinute kainuos pigiau, negu mokėti pilną baldų kainą. Taigi, pasiskolinome reikiamą sumą ir iškart nusipirkome. Kitą savaitę gavome algas, ir geriausi greitieji kreditai buvo iškart grąžinti“, – prisimena sutaupęs vyriškis.

Trūko atostogoms

Kaip pasakoja Robertas, su šeima planavo atostogauti, tačiau paskutinę minutę pritrūko pinigų. „Sprogo vamzdis. Mes jau lagaminus dėjomės, kai staiga užliejo butą. Ir ką, reikėjo kviestis meistrus, truputį pavėlinti kelionę ir viską sutvarkyti. Džiaugiamės, kad tai įvyko, kol dar nebuvome išvykę. Paskui viskas buvo sutvarkyta, bet iš mūsų atostogų biudžeto. Todėl dėl visa ko truputį pasiskolinome. Nežinojome, ar tiek prireiks, bet nesinorėjo ir jaustis nesaugiai ir vežtis per mažai pinigų sąskaitoje. Visgi, per atostogas šiek tiek pataupėme ir joms pasibaigus tą kreditą iškart ir grąžinome“, – sako jis.