Kaip gauti kreditą?

kaip gauti kreditąŠiandien kreditai – kasdienybė: žmonės skolinasi įvairiems poreikiams patenkinti. Ir nors yra skirtingų nuomonių bei vertinimų, ar vienam arba kitam poreikiui patenkinti verta skolintis, niekas negali nuspręsti už kitą žmogų, ar jo poreikis – būtinas ir svarbus, ar ne. Todėl žmonės skolinasi tiek gydymuisi bei vaistams, tiek atostogoms bei kelionėms, tiek drabužiams arba batams įsigyti.

Vis dėlto, prieš skolinantis svarbu įvertinti savo finansines galimybes kreditą gauti ir vėliau grąžinti. Ir tik nusprendus, kad skolintis verta ir kad Jūs esate finansiškai pajėgus skolą atiduoti – kreiptis į skolintoją. Čia, vėlgi, svarbiausia – pasirinkti tinkamai. Taigi, kaip gauti kreditą?

Šiandien skolina visi: pradedant didžiaisiais bankais, kredito įstaigomis, baigiant žmonių tarpusavio skolinimosi platformomis. Vieni siūlo kreditą per kelias minutes, kiti kreditą gauti net neišėjus iš namų, treti – kreditą gauti tiesiog prekybos centre ir pan. Vis dėlto, specialistai siūlo rinktis tik patikimas finansines įstaigas ir nesusidomėti greitaisiais kreditais, kurie pinigus skolina, dažnai, itin neatsakingai. Žinoma, nereikia nuvertinti ir fakto, kad ir patys žmonės skolinasi, dažnai, itin neatsakingai.

Kreditoriai privalo remtis Lietuvos Banko patvirtintais atsakingo skolinimosi nuostatais ir įvertinti Jūsų gaunamas pajamas ir jų nukreipimo galimybes, taip pat Jūsų kredito istoriją ir kitas skolinimosi ypatybes. Jei įvertinama teigiamai, Jūs pasiskolinti galite. Prieš kreipiantis į skolinimo įstaigą visada pats galite pasitikrinti savo galimybes naudojantis paskolos skaičiuoklėmis, kurias turi dauguma patikimų kreditorių.

Bankai, kredito unijos ir kitos panašaus pobūdžio finansinės įstaigos pinigų internetu arba telefonu neskolina, neskolina ir prekybos centre – turite atvykti į vietą ir tik susitikus su specialistu aptarti skolinimosi bei skolos grąžinimo galimybes.

Taigi, jei Jums prireikė pinigų svarbiems poreikiams patenkinti, visada galite pasiskolinti, tačiau svarbu tai daryti tik racionaliai įvertinus savo kredito gavimo ir grąžinimo galimybes bei pasirinkus patikimus skolintojus, nes suklusti šiandien – itin paprasta.