Fotografavimo erdvės Vilniuje

fotografas Vilniuje

fotografas VilniujeVilnius nuo seno žavi fotografus. Ir visus, kurie save tokiais laiko. Seniau dažniausiai Vilnius papuldavo į fotografo dokumentinių nuotraukų archyvą, o štai pastaruoju metu čia dažniausiai sukiojasi save laikantys menininkais. Tiesa, įvairiose Vilniaus erdvėse dažnai išvysime ir fotosesijas, daugiausiai – vestuvines. Na, ne paslaptis, jog Lietuvos sostinėje vestuvių tikrai netrūksta, o kažkur jaunavedžiams ir pasifotografuoti reikia. Tad daugelis turi savo vestuvinių nuotraukų iš Užupio, siaurų senamiesčio gatvelių, Gedimino bokšto ar Vingio parko. Fotosesijoms, ypač vestuvinėms, Vilnius patogus tuo, jog čia galima rasti tikrai įvairių peizažų – nuo stiklo pastatų ir atspindžių juose, iki siaurų senų senamiesčio gatvelių, besiraitančių tarp apleistų ir byrančių pastatų. Netrūksta čia ir gamtos elementų, tad galima net ir visai šalia miesto centro atlikti tikrai gamtinę fotosesiją.

Ypač vestuvių fotografai dažniausiai turi nusižiūrėję, išbandę ir pamėgę kokias nors kelias konkrečias fotografavimo vietas. Geras fotografas Vilniuje išties iš anksto turi turėti ką pasiūlyti savo klientas – kur eiti, kus nuvažiuoti, kad nuotraukos gautųsi tikrai geros. Labai rekomenduotina planuojant savo vestuvių fotosesiją numatyti bent kelias skirtingas vietas, kad būtų kuo didesnė nuotraukų įvairovė. Kaip jau minėtai, pradžioje tai yra fotografo pareiga, kad turėtų jums ką pasiūlyti. Dažniausiai jo verta paklausyti – patyręs fotografas Vilniuje tikrai ras ką pasiūlyti, sugebės lengvai ir argumentuotai atkalbėti nuo jūsų pasirinktos vietos, kaip visiškai netinkamos jūsų fotosesijai Ar fotosesijai apskritai.

Su fotoaparatu besižvalgant po Vilnių, o ypač planuojant fotosesiją, svarbu turėti pasirinkus kelias alternatyvias vietas ir dėl orų. Orai čia keičiasi tikrai dažnai, o juk vestuves planuoti ir fotografą samdyti reikia bent prieš kelis mėnesius, kuomet tik metų laiką galima nuspėti, bet nieko panašaus į orus. Gražiu, saulėtu oru reikia vengti atvirų vietų, kur visą dėmesį kadre būtent saulė su savo atspindžiais ir užimtų. Fotosesija žaliose Vilniaus vietose gali būti labai skirtinga priklausomai nuo metų laiko. Na o lyjant lietui taip reikia rasti gerų vietų įdomiai fotosesijai – tai gali būti ir kavinė ar restoranas, susitarus su šeimininkais, ar net požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, kiek neįprasta, tačiau tikrai įdomi vieta. Žinoma, likus kelioms dienoms iki fotosesijos labai rekomenduotina apvažiuoti visas pasirinktas vietas, pasižiūrėti, ar jau pražydo kaštonas ir ar neprasidėjo kokios statybos.

Parašykite komentarą