„Google“ žino viską…

verslo katalogai

Daugeliui veiksmų yra priežastys. Štai įmonės skelbiasi internete, nes tai naudinga. Žmonės naršo internete, ieško informacijos. Tad būtų keista praleisti galimybę reklamuoti prekes ar paslaugas. O jeigu jums aktualu surasti kokią nors įmonę, prašome užsukti čia: https://www.spec.lt/. Įmonių katalogas – vieta, kurioje pateikta daug naudingos informacijos.

Didelė auditorija

Interneto svetainė https://www.spec.lt/ šioje temoje pristatyta ne šiaip sau. Verta pabrėžti, kad tai įmonių katalogas, vadinasi, jis pasižymi informatyvumu. O informatyvumas ir internetas dažnai gali būti laikomi sinonimais.

Ir tai, ir dar daug priežasčių nulėmė, kad internautų skaičius pastaraisiais metais sparčiai augo. Akivaizdu, kad didelė auditorija – puiki žinia verslo įmonėms, norinčioms skelbti apie savo prekes ir paslaugas ir apskritai prisistatyti potencialiems klientams.

Galimybė sukurti įdomius skelbimus

Kas yra skelbimas? Keli sakiniai apie prekę ar paslaugą? Šiais interneto laikais yra toks dalykas kaip kontekstinė reklama. Žmogus kuo nors domisi, naršo ir štai jam rodomos būtent tos srities reklamos. Senieji žanrai (pvz., skelbimai laikraščiuose) tokių galimybių nesuteikė.

Taigi, internete galima taikyti išties įdomią metodiką ir sukuti paveikius skelbimus.

„Google“ viską žino

Vos tik prireikia kokios nors informacijos, skubama spausti interneto piktogramą. Jau sklando mitai, kad „Google“ žino viską. O gal tai ir ne mitai… Tiesiog keista nepasinaudoti šiuo diskursu siekiant išpopuliarinti prekes ar paslaugas.

Kai norime paragauti dar neragautos kavos, ieškome internete kavinių.

Kai norime paskaityti naują knygą, ieškome internetinių parduotuvių, kuriose parduodama literatūra.

Kai sugenda automobilis, ieškome servisų kontaktų.

Kai planuojame būsto remontą, ieškome meistrų ir atsiliepimų apie juos.

Ir taip toliau.

Kiekviena situacija – kryptis į internetą. Ar tai būtų įmonių katalogas, ar straipsnis kompanijos puslapyje, ar žinutė skelbimų portale, bet kuriuo atveju įsijungus kompiuterį žmonėms pavyksta atrasti paslaugų teikėjus, pardavėjus, o šiems – pritraukti klientų.

Greitumas ir patogumas

Tiek verslui, tiek vartotojams džiugu, kad informacijos paieška internete yra greita ir patogi. „Google“ ne tik viską žino, bet ir yra patogus. Tačiau to nepakanka. Jeigu užsukate į kokią nors svetainę ir ši pasirodo komplikuota, spaudžiate rodyklę atgal. Kitaip tariant, jeigu apsilankote įmonių kataloge, bet paaiškėja, kad juo naudotis nekomfortiška, tuomet neužsibūnate ir dairotės kito įmonių katalogo.

Spartumas ir komfortas – vieni iš svarbesnių aspektų šioje temoje. Apgalvotai surūšiuotos kategorijos – ypatybė, lemianti ir spartumą, ir komfortą. Kuo geriau įmonės suskirstytos pagal tematiką, tuo funkcionalumo lygis aukštesnis.

Jeigu ir jums aktualu greitai bei patogiai rasti tam tikros srities įmonę, užeikite į https://www.spec.lt/.