Ką reikia žinoti prieš įsirengiant signalizaciją?

Kokybiškos namų apsaugos Eldes signalizacija turi daug privalumų. Signalizacija padeda apsaugoti jūsų šeimą, sutelkia dėmesį į svarbesnius gyvenimo įvykius ir suteikia ramybę.

Geriausias pasirinkimas jūsų namams turėtų būti sistema, užtikrinanti reikšmingą apsaugos lygį, tačiau netrukdanti jūsų šeimos kasdieniam gyvenimui.

Apsaugos signalizacijos privalumai

Ramybė. Daugelis pasakys, kad didžiausia įsilaužimo į namus signalizacijos nauda yra su ja susijusi ramybė. Nesvarbu, ar esate namuose, ar tūkstančiai kilometrų nuo namų, labai malonu žinoti, kad sistema įdiegta ir kad jūsų namai turi tiesioginį ryšį su atitinkamomis institucijomis.

Ekonominė nauda. Turint apsaugos nuo įsilaužimo signalizaciją, susijusią su stebėjimo paslauga, galima kompensuoti išlaidas, kartais namų savininkų draudimo įmokas sumažinti iki 20%. Daugelis stebėjimo tarnybų taip pat siūlo stebėti, ar jūsų namuose nėra gaisro, kai kurios draudimo bendrovės į tai atsižvelgs nustatydamos jūsų kompensaciją.

Padidinkite savo namo pardavimo vertę. Namų apsauga tapo vienu iš svarbiausių dalykų, kurių žmonės ieško pirkdami namą. Kartu su sklypo dydžiu, kvadratūra ir vieta, namų apsaugos sistema dabar yra tikrai lemiamas pirkėjų veiksnys. Ryšium su šia tendencija signalizacija yra svarbi ne tik gyvenant name, bet ir jį parduodant.

Vaizdo stebėjimas vaizdo stebėjimo kameromis padeda aptikti nusikaltėlį, kontroliuoti kiemo teritoriją.

Yra trys pagrindiniai pavojaus signalų tipai:

Pulto signalizacija

Pagrindinis konsolės sistemos bruožas yra signalo apie bandymus įeiti ir įsilaužti į saugomą objektą perdavimas į centralizuotą saugos konsolę.

Autonominė signalizacija

Autonominių tipų sistemų įranga apie saugomo perimetro pažeidimus praneša šviesos ir garso signalais. Jie leidžia atbaidyti įsibrovėlius, pritraukti kitų ar objekto sargų dėmesį.

GSM Sistema

Pavojaus signalai apie įrangos įsijungimą perduodami už apsaugą atsakingų asmenų skambučių ar sms forma į mobiliuosius GSM ryšio įrenginius.