Modernus apšvietimas, kaip pasidaryt pačiam?

Namų interjeras – tai ne tik baldai, derantys sienų apmušalai ar interjero elementai. Kuriant namų aplinką labai svarbus ir vidaus apšvietimas. Šioje srityje pastaruoju metu pirmauja modernus stilius. Daugelis gyventojų nori būtent modernaus apšvietimo, nes jis žaismingas, išskirtinis ir ypač dera, kai namuose vyrauja kiti modernūs ir šiuolaikiški elementai. Kaip modernų apšvietimą susikurti patiems? Pasinaudokite mūsų rekomendacijomis.

  • Svarbiausia – tinkamas šviestuvas

Pagrindinė apšvietimo įvaizdžio dalis yra šviestuvas, tad jam skirkite ypatingą dėmesį. Modernių šviestuvų pasiūloje populiariausi yra pakabinami šviestuvai. Jie ne tik savo formomis, bet ir montavimo principu labai tinka modernioje aplinkoje. Dažnai tokie šviestuvai kabinami itin žemai, kas kartais atrodo neįprastai, tačiau būtent tai suteikia aplinkai modernumo prieskonį.

  • Modernumas spalvų deriniuose

Kurdami modernų apšvietimą nepamirškite ir spalvų. Šviestuvo spalva šiuo atveju nebūtinai turi būti panaši į sienų ar lubų spalvą. Taip pat galite rinktis modernių spalvų derinius, pavyzdžiui, raudoną šviestuvą, kai sienų apmušalai šviesių atspalvių.

  • Modernios formos

Ieškant modernaus šviestuvo atsiminkite, kad formos šiuo atveju neturi ribų. Čia šviestuvas gali būti tiek asimetriškas, susidedantis iš kelių skirtingos formos elementų ar visiškai chaotiškos formos. Kelių dalių šviestuvuose gali būti derinamos ir skirtingų dydžių dalys, pavyzdžiui pagrindinis didelis gaubtas ir du ar keli mažesni papildomi gaubtai, kurie beje, gali būti skirtingų derančių spalvų.

  • Medžiagos

Modernūs šviestuvai dažnai gaminami iš nestandartinių medžiagų. Čia populiarus silikonas, plieniniai tinkleliai, stiklo detalės ir kiti nestandartiniai sprendimai.

Kurdami modernų apšvietimą vadovaukitės viena bendra taisykle – rinkitės tai, kas ypatinga, o ne tai, kas standartiška. Jei pasiekti tikslo iš pirmo karto nepavyks, nenusiminkite. Eksperimentuokite ir atrasite tai, kas tiks ir patiks.