Kada reikalinga dantų implantacija?

dantu implantacijaTurite nemažai prarastų dantų, kurių vietoje tiesiog nieko nėra? Girdėjote, kad implantacija yra vienas iš būdų atgauti gražią šypseną? Taip, tai yra visiška tiesa. Dantų implantacija gali būti atliekama įvairiais atvejais – tiek netekus vieno, tiek ir netekus kelių dantų skirtingose vietose. Tikslesnį gydymą jums paskirti gali tik patikima specialistas, tad svarbu, jog prieš kreipiantis į odontologijos kliniką, būtumėte gerai pasidomėję kaip viskas vyksta ir ar pasirinkta klinika neturi blogos reputacijos.

Dantų implantacija “SO’S klinikoje” būtų geras pasirinkimas, nes čia teikiamos visos su dantų gydymu susijus paslaugos, įskaitant ir sudėtingas žandikaulių operacijas. Kaip bebūtų, jeigu vis dėlto ketinate kreiptis kažkur kitur, tuomet reikėtų gerai paanalizuoti esamus pasiūlymus. Tai liečia būtent klinikų ir specialistų pasirinkimą.

Lietuvoje vienos klinikos yra didelė, o kitos – daug mažesnės. Kalba eina apie privatų sektorių. Kai kurios privačios klinikos turi tiesiog vieną kabinetą su odontologu ir jo padėjėju, Tad, tiksliau būtų sakyti odontologijos kabinetas, o ne klinika. Na, kitos gydymo įstaigos yra gerokai didesnės. Jose galite būti atliekamos tiek dantų gydymo procedūros, tiek sudėtingos operacijos, kurioms gali prireikti netgi narkozės. Tad, čia jau patiems reikės pasidomėti klinikų gebėjimais ir reputacija.

Kalbant apie dantų implantacijos procedūrą, turite suprasti, kad jos kaina priklausys būtent nuo jūsų situacijos. Logiška, kad jūs mokėsite mažiau, jeigu reikės implantuoti vieną dantį, o ne kelis. Jeigu neturite keleto dantų ir norite visus implantuoti, nenustebkite, kad gali prireikti ir keturženklės sumos už gydymą.

Koks gydymas bus paskirtas jums – pasakys specialistas. Matote, kai kurie žmonės yra klaidingi informuoti dėl dantų implantacijos būtinumo. Pavyzdžiui, su nuskilusiu dantimi atvykę žmogus galvoja, kad jam teks traukti tą dantį įstatyti dirbtinį. Dažniausiai viskas baigiasi tuo, kad nuskilusiam dančiui ir atliekamas estetinis plombavimas ir viskas. Jo kaina yra gerokai mažesnė nei implanto. Tiesiog, turite plačiau pasidomėti ir pačiomis procedūromis. Geriausia būtų negaišti laiko ir apsilankyti pas specialistą, nes tik jis pasakys geriausiai tiks būtent jums.