Kaip apsisaugoti nuo sukčių, gaminančių netikrus pinigus?

Apie sukčius, gaminančius netikrus pinigus, girdime retai. Tačiau vien dėl to, jog ši problema yra retai diskutuojama, nereiškia, kad pavojaus nėra. Galima sutikti, jog tam tikrais atvejais išvengti problemos padeda tai, jog dauguma verslininkų yra apsidraudę ir naudoja būdus, kurie efektyviai užtikrina, kad pinigai bus patikrinti ir atmesti, jei bus padirbti. Kokie tie būdai? Kaip nuspręsti, ar pinigai tikri?

Pinigų tikrinimo aparatai

Pinigų tikrinimo aparatai – tikras išsigelbėjimas verslininkams. Džiugu tai, kad tokie aparatai gali suskaičiuoti vienu metu daugiau nei kelias kupiūras, todėl sparčiai naudojami yra ne tik verslininkų, bet ir tų, kurie parduoda savo namus ar transporto priemones ir priima grynuosius pinigus. Pinigų tikrinimo aparatai nepalieka abejonių, ar pinigai tikri.

Žymekliai

Dar vienas šių dienų atradimas – žymekliai. Jie taip pat gali patikrinti, ar pinigai padirbti. Žinoma, žymekliai rečiau naudojami, nei pinigų tikrinimo aparatai. Pradėkime nuo to, jog jie nedideli, todėl galima juos lengvai pamesti. Žymekliai ne tokie patikimi, kaip pinigų tikrinimo aparatai, tai dar viena priežastis, kodėl jie rečiau pasirenkami. Tam jei nepasirinksite patikimo gamintojo, gali būti, kad žymeklis neatliks darbo patikimai.

O gal pasitikėti žmonėmis?

O gal tiesiog reikia pamiršti visus metodus ir pasitikėti žmonėmis? Vargu, ar tai gera idėja. Pagalvokite ne tik apie savo verslą, bet ir pirkėjus. Jei priimsite padirbtus pinigus, didelė tikimybė, kad jie bus panaudoti tam, kad pirkėjams būtų suteikta grąža. Tad nenuostabu, kad pakenksite ne tik savo verslui, bet ir suteiksite nemažai nemalonumų kitiems. Tad pasirūpinti turite ne tik savo, bet ir kitų saugumu bei pasirinkti priemones, kurios padėtų užtikrinti, kad pinigai nepadirbti. Pinigų tikrinimo aparatai ir žymekliai pasirenkami labai dažnai, juos renkasi vis daugiau net ir smulkiųjų verslininkų. Reikia pripažinti, kad tokios priemonės būtinos ne tik prekybos centruose, bet ir turguose, kur taip pat gali pasitaikyti nesąžiningų pirkėjų. Tad jei norite apsaugoti savo verslą, pasirinkite pinigų tikrinimo aparatus.