Komercinės patalpos Vilniuje: kokios pasirinkimo galimybės?

Komercinės paskirties nekilnojamo turto objektai yra skirti vykdyti tam tikrą ekonominę veiklą. Nors verslas sėkmingai klesti visoje mūsų šalyje, visgi didžiausia įmonių koncentracija išlieka sostinėje. Netgi tuo atveju, kai prekyba, gamyba ar paslaugų teikimas vyksta kitame mieste, dažnos įmonės biuro patalpas galima atrasti Vilniuje. Tad komercinės patalpos Vilniuje šiuolaikiniams verslininkams tikrai labai aktualus klausimas. Tad į ką dera atkreipti dėmesį?

Verslui tinkama vieta

Paprastai komercinių patalpų pasirinkimą įtakoja vieta ir kaina. Jeigu, sakykim, jums reikalinga vieta, kur galima pastatyti daugiau didelių gabaritų krovininių automobilių, tai komercinės patalpos Vilniuje centre tikrai nebus geras pasirinkimas. Tačiau jeigu ieškote biuro, planuojate atidaryti grožio saloną ir nedidelę parduotuvėlė tuomet sostinės centras – tiesiog ideali vieta jūsų verslui. Taip pat, būtinai pasirūpinkite patogiu privažiavimu tiems, kurie, pavyzdžiui, neturi automobilio. Tad, atsižvelkite į kursuojančių autobusų grafikus ir kitus ypatumus. Patikėkite, Jūsų klientai tikrai tai įvertins. 

Pirkti ar nuomoti?

Tai amžinas klausimas verslininkų  besiieškančių  komercinių patalpų tarpe. Sostinėje nekilnojamojo turto sandorių kiekvienais metais fiksuojami didžiuliai skaičiai. Labai dažnas sandoris – komercinių patalpų nuoma arba pirkimas. O jos gali būti labai skirtingos: tiek didelės kvadratūros, tiek mažos, vienos erdvės ar kelių skirtingų. Tik štai klausimas: nuomotis patalpas ar pirkti?  Jeigu esate pradedantis verslininkas, tuomet gal tikrai reiktų pasidomėti nuomos variantais. Juk nežinote, kokiu keliu ateityje pasisuks jūsų naujai įkurtas verslas. Štai jeigu jūsų verslas gyvuoja jau daugelį metų ir jums tiesiog reikia naujų patalpų, ieškokite pirkimo skelbimų. Geriausia rinktis tokią vietą mieste savo veiklai, kuri atitiktų veiklos pobūdį.

Komercinės veiklos pobūdis

Labai svarbus klausimas – ar bendrovė planuoja aptarnauti klientus, ar biuras skirtas tik darbuotojams? Jeigu jums reikalingos biuro patalpos, kuriose bus bendraujama su klientais, pasirašomos įvairios sutartys, tuomet dera pasidairyti komercinių patalpų dabar taip madinguose verslo centruose. Šiandien kone kiekviename  statomame  gyvenamame name pirmas aukštas yra paskiriamas komercinių patalpų įrengimui. Visai kitokių patalpų prireiks gamyba ar transportavimu besiverčiančiam verslininkui. Taigi, viską dera gerai pasverti, kad kiekvieną sutaupytą eurą galėtumėte  skirti verslo efektyvumui gerinti.