Kaip greitai nugabenti krovinius į Daniją?

Danija užima aukštas pozicijas kalbant apie Lietuvos įmonių bendradarbiavimą su užsienio šalimis. 2017 m. net 81,7% viso Lietuvos eksporto sudarė eksportas į Daniją. Jei jūs taip pat turite Danijoje partnerių, kuriems teikiate savo produkciją, krovinių gabenimas jums tikriausiai labai aktualus klausimas. Produkcijos pardavėjas visuomet nori kad jo krovinys būtų pristatytas kuo greičiau, o pirkėjas lieka patenkintas operatyviu produkcijos gavimu. Tad logistika šiuo klausimu užima labai svarbią vietą – nuo greitų krovinių gabenimo paslaugų priklauso pirkėjo ir pardavėjo bendradarbiavimo sėkmė. Jei iškėlėte sau klausimą, kokios galimybės greitai nugabenti krovinius į Daniją, pasistengsime suteikti jums informacijos.

Logistikos įmonės krovinių gabenimą iš Lietuvos į Daniją vykdo dviem būdais – tiesiogiai keltu iš Lietuvos į Daniją arba sausumos keliu per Lenkiją ir Vokietiją. Bet kuriuo atveju krovinio gabenimo laikas yra pakankamai greitas. Krovinio gabenimas tiesiogiai keltu iš Lietuvos į Daniją trunka apytiksliai 1 darbo dieną. Transportuojant krovinį sausumos keliais trukmė yra apie 1–2 darbo dienas. Tikslūs gabenimo terminai priklauso nuo krovinio, ar jis priskiriamas pilnų ar dalinių krovinių klasei. Dalinių krovinių pristatymo terminai dažniausiai būna šiek tiek ilgesni. Šios grupės kroviniai iš Lietuvos į Daniją pristatomi maždaug per 4 – 7 darbo dienas. Kai kurios logistikos įmonės taip pat siūlo Express (skubias) krovinių pristatymo paslaugas. Tai ypač patogu norint įvykdyti skubų užsakymą.

Tad krovinių pristatymo laikas į Daniją yra labai lankstus. Logistikos įmonės, atsižvelgdamos į jūsų pageidavimus, pateikia optimaliausius pasiūlymus. Esant poreikiui, krovinys gali būti pristatytas labai greitai, ir atvirkščiai, jei jums nėra reikalingas skubus pristatymas, galite pasinaudoti ilgesnio transportavimo pasiūlymu, kurio mokestis dažniausiai būna šiek tiek mažesnis.