Kaip išsirinkti vaikišką lagaminą?

Vaikų lagamino pirkimas yra puiki proga palengvinti tėvams apsisprendimą ir padėti vaikui parodyti savarankiškumą. Berniukai ir mergaitės jaučiasi savarankiški ir nepaprastai svarbūs, kai jiems patikima susidėti daiktus į asmeninius kelioninius lagaminus. Tačiau yra vienas svarbus niuansas – lagaminas turėtų patikti ir tėvams, ir vaikams. Kaip išsirinkti tokį aksesuarą ir į ką pirmiausia atkreipti dėmesį?

1. Lagamino svoris

Vaikiski lagaminai neturėtų būti sunkus. Net jei vaikui jo kelti nereikės, svoris neturėtų viršyti 2 kg.

2 Dydis

Vaikams nuo 3 iki 7 metų patartina pirkti „XS“ lagaminus. Teleskopinę rankeną galima tvirtinti 2 padėtyse, todėl lagaminą patogu naudoti tiek mažiems vaikams, tiek vyresniems vaikams. Tačiau mokyklinio amžiaus vaikams jau galite nusipirkti standartinio dydžio lagaminą.

3. Medžiaga

Į medžiaginius lagaminai galite sudėti daugiau daiktų. Medžiaginiai lagaminai dažniausiai turi išorines kišenes, į kurias galite įdėti mėgstamą vaiko žaislą ar knygą. Geriausias variantas yra plastikiniai gaminiai. Šie lagaminai yra pakankamai tvirti ir lengvai nuvalomi įprasta drėgna šluoste. Plastikiniai modeliai išsiskiria tvirta siena; jose gali būti gabenami vertingi ir trapūs daiktai, nerizikuojant juos sugadinti ar sulaužyti. Be to, vaikai mėgsta sėdėti ant savo bagažo, plastikinis lagaminas gali lengvai išlaikyti vaiko kūno svorį.

4. Patogūs ratai

Kad lagaminas netaptų našta vaikui, jis turėtų lengvai riedėti ant, bet kokio paviršiaus. Todėl geriau, jei lagamine yra 4 plastikiniai ratai, besisukantys aplink savo ašį 360 laipsnių kampu.

5. Ryškios spalvos

Žinoma, į tai vaikai pirmiausia atkreipia dėmesį. O tėvai turėtų susitaikyti su jų pasirinkimu.

Reikia atsižvelgti ir į investicijas į vaikų bagažą, atsižvelgiant į ilgaamžiškumą, funkcionalumą ir stilių. Ar verta investuoti, jei per kelerius metus vaikas išaugs vaikams skirtą bagažą. Vaikams skirtas bagažas sukurtas taip, kad būtų praktiškas ir patrauklus tuo pačiu metu.