Paskolos su bloga kredito istorija. Ką vertėtų žinoti?

Paskolos su bloga kredito istorija

Pritrūkote pinigų ar planuojate naują brangų pirkinį? Turite blogą kredito istoriją? Šiuo atveju, nusiminti tikrai dar nevertėtų. Gera žinia ta, kad paskolos įsiskolinusiems asmenims vis dar yra suteikiamos. Greitieji kreditai ir paskolos su bloga kredito istorija yra išduodami pagal kelias išimtis, kurias netrukus ir aptarsime. Tačiau dar prieš tai norime pastebėti, kad visada gerai apsvarstytumėte ir įvertintumėte savo finansines galimybes, prieš atliekant bet kokius su paskolomis susijusius finansinius sprendimus.

Tad štai, viena pagrindinių išimčių kreipiantis dėl paskolos – neigiami įrašai apie įsiskolinimus turėtų būti itin seni. Asmenims, turintiems gana „šviežią“ nemokumo istoriją gali būti gana sunku gauti norimą kreditą. Daugelis kreditorių neigiamai vertina įsipareigojimų nevykdymą, ypač, jei šių įrašai neseni. Tokiu atveju, jūsų pateikta kredito paraiška, greičiausiai, bus paprasčiausiai atmesta.

Visiškai kitoje situacijoje yra tas asmuo, kuris įgavo blogą kredito istoriją prieš daugelį metų. Nors šie įrašai kreditoriams tikrai yra pasiekiami, tačiau jie, pagal jūsų pateiktas pastabas, gali tinkamai įvertinti situacijos rimtumą bei jūsų, kaip kredito gavėjo mokumą ateityje. Bene visi paskolų teikėjai, kurių specializacija šiomis dienomis yra kreditai internetu, žiūri paskutinių kelių metų jūsų finansinę situaciją. Įprastai yra žiūrima, ar laiku mokėjote jums suteiktus kreditus, ar piktavališkai nevengėte vykdyti savo finansinių įsipareigojimų.

Žinoma, bloga kredito istorija jums pliusų nesuteikia, o ir tarp kredito teikėjų jūs tikrai nebūsite pirmas pasirinkimas eilėje. Bet ar tikrai viskas taip blogai? Tiesa ta, kad vis daugiau kreditorių pradeda švelniau žiūrėti į besiskolinančių finansinę praeitį. Jeigu jūsų kredito užklausa buvo atmesta vienur, nepabijokite kreiptis ir į kitus skolintojus. Šiomis dienomis vis daugiau privačių asmenų investuoja savo turimas lėšas į tarpusavio skolinomo platformas. Trumpiau ir paprasčiau tariant, tai privatūs kreditoriai, kurie ieško, kam būtų galima paskolinti pinigus bei už juos gauti atitinkamą sumą palūkanomis. Galiausiai, kaip anksčiau ir minėjome, tinkamai ir labai atsakingai įsivertinkite savo galimybes pasiskolinti, kadangi vėliau teks pasiskolintą sumą grąžinti.