Kaip pasirinkti autoregistratorių?

Autoregistratoriai

Kelyje kiekvienas vairuotojas neišvengiamai susiduria su įvairiais netikėtais įvykiais. Ar tai būtų avarijos, ar kurioziškas kitų vairuotojų ir eismo dalyvių elAutoregistratoriaigesys, ar netikėti susitikimai su gyvūnais – šiuos įvykius vis dažniau žmonės fiksuoja. Interneto platybėse galima rasti begalę juokingų, keistų, netgi šiurpių vaizdo įrašų, nufilmuotų būtent iš automobilių. Žinoma, tokie filmukai filmuojami ne specialiai, o įamžinami autoregistratoriais. Autoregistratorius tai nebūtinai yra specialus įtaisas, kuris filmuoja tam tikrais laiko tarpais. Autoregistratoriaus funkciją puikiai gali atlikti ir išmanusis telefonas, įrašius į jį specialią programėlę, kuri išsaugo paskutinių kelių minučių vaizdo įrašus. Deja, tokia programėlę išmaniajame telefone visiškai nepakeis gero autoregistratoriaus, todėl verta pagalvoti ir apie profesionalesnę įrangą.

Vienas didesnių autoregistratorių pasirinkimų gali būti randamas adresu https://www.b-a.eu/c4174/Autoregistratoriai. Geras autoregistratorius pasižymi, visų pirma, didele vaizdo raiška. Galbūt rasite ir itin aukštos raiškos registratorių, žinoma, tai bus didelis privalumas. Tačiau turėkite omenyje, kad aukšta raiška pareikalaus ir didelio atminties kiekio, todėl reikės nusipirkti ir didesnės talpos atminties kortelę. Be raiškos autoregistratoriuje yra svarbu ir tai, ar jis turi naktinį filmavimo režimą. Ateinant rudeniui ir žiemai, šviesaus paros metu turime išties nedaug, todėl tokia funkcija ypatingai praverčia. Ypač jei važinėjame tik iš darbo ir į darbą. Juk ir pirmyn ir atgal kelionė žiemą būna tamsoje!

Viena iš svarbesnių šio prietaiso savybių yra apžvalgos kampas. Šis dydis išreiškiamas laipsniais ir jis parodo, kokį platų vaizdai apims jūsų vaizdo registratorius. Platesnis kampas leis apimtį platesnį vaizdą, tuo pačiu ir padidins tikimybę nufilmuoti daugiau įdomių įvykių. Kita vertus, naudojant plataus kampo registratorių, vaizdas bus atitolintas ir sunku bus įžiūrėti toliau nutolusius dalykus. Žinoma, čia gelbsti aukšta vaizdo raiška – redaguodami video įrašą, galėsite iškirpti dalį vaizdo ir pritraukti toliau esančius daiktus. Kuo didesnė raiška, tuo aiškiau bus matomi nutolusios detalės.

Kad ir kokį registratorių pasirinksite, svarbiau bus tai, ką juo užfiksuosite. Galbūt tai bus kelių pažeidėjai, kurių pažeidimų įrašais bus galima dalintis su visuomene ar policija? O gal norite kaip tik nufilmuoti teigiamus atsitiktinius įvykius? Žinoma, viena iš svarbiausių autoregistratoriaus funkcijų yra eismo įvykių įamžinimas. Jei nutiks taip, kad pakliūsite į auto įvykį, naudodami autoregistratoriaus medžiagą galėsite įrodyti savo nekaltumu, žinoma, jei tik esate nekaltas. Taip pat galite įamžinti ir kitus eismo įvykius, kurių kaltininką gali padėti nustatyti šie prietaisai. Autoregistratoriai taip pat leidžia ir filmuoti ilgesnius įvykius. Pavyzdžiui, visą kelionę iš vieno miesto į kitą. Pagreitinę tokį vaizdo įrašą, leisite žiūrovams virtualiai pakeliauti po šalį. Tiesa, tokiu atveju reikės rinkti autoregistratorių, kuris turi funkciją filmuoti ilgesnius nei 15 minučių vaizdus. Todėl prieš pirkdami pasidomėkite, kokius parametrus turi šie prietaisai ir pasirinkite jūsų poreikius labiausiai atitinkantį.