Kaip pramogauti kurorte

tenerife lankytinos vietos

tenerife lankytinos vietosDaugumos iš mūsų keliautojų atostogos būna leidžiamos kokiame nors pajūrio kurorte. Kur šilta, kur daug saulės, o viešbutis, pageidautina, kuo arčiau jūros. Dažnai taip ir yra – populiariuose Ispanijos, Turkijos ar Graikijos kurortuose viešbučiai statomi visai prie pat jūros, dažnai jie turi ir savo atskirus paplūdimius. Taip išties patogu – toje vietoje laiką leidžia tik jūsų viešbučio svečiai, tad saugu ir dėl vagysčių, ir erdviau, ir šiaip daug jaukiau. Ne paslaptis, jog bent iš matymo per tą atostogų savaitę imate pažintį nemažą dalį to paties viešbučio lankytojų.

Bet juk visų atostogų praleisti vien viešbučio terotorijoje tikrai nevalia. Na kam tada skristi net į tolimą Tenerifę ar kokią nors Ibizą. Neišvengiamai net ir pasyviausi poilsiautojai bent vienai ar dviem dienom išsiruošia pasižvalgyti po apylinkes. Ir tai tikrai prideda kur kas daugiau įspūdžių jūsų atostogoms, o fizinio poilsio ir miego juk pakanka ir tų kelių tingių dienų. Dažnai įvairių ekskursijų pasiūlo dar kelionių agentūra, iš kurios ir perkate tuos kelialapius. Jeigu atsisakote, visada atsiras ir vietinių firmelių, ir pavienių entuziastų, kurie už tam tikrą mokestį pasiūlys jums aprodyti kokią nors regiono įžymybę ar net nuvežti pasivaikščioti į kitą miestą.

Dalis žmonių renkasi ne tiek pažintines ekskursijas, kiek šiaip aktyvias paplūdimio pramogas. Ir nebūtinai paplūdimio. Jojimas arkliais, važinėjimas dviračiais ar keturačiais, lipimas į šalimais esančius kalnus gali būti ne ką mažiau įdomu, nei paplūdimio tinklinis ar rytinis krosas. Dažnai įvairiuose kurortuose apstu galimybių ir visai rimtai užsiimti vandens sportu – pasimokyti valdyti burlentę, banglentę ar jėgos aitvarą, galų gale – pasinerti į jūros dugną ir pasidžiaugti šiuo paslaptingu pasauliu.

Beje, dažnai būna ir taip, jog įvairiomis pramogomis užsiima įvairiuose kurorto vietose. Pavyzdžiui, jei ilsitės Tenerifės kurio nors miesto viešbutyje, pakaituoti gali tekti pavažiuoti keliolika kilometrų į kitą miestelį ar paplūdimį. Tačiau tai ir puiku, juk pakeliui galima aplankyti tuos Tenerifė lankytinos vietos, kurios dažnai gali būti ir pamirštos ar tiesiog tingima pavažiuoti. Tad noras pasportuoti gali būti ir puiki priežastis kultūriniam pažinimui. Na ne visas atostogas juk reikia gulėti paplūdymio smėlyje.

Parašykite komentarą