Kaip supakuoti veidrodžius perkraustant

Veidrodžiai dažnai būna vieni iš didžiausių baldų, kuriuos žmonės perkelia, kai persikrausto. Jei nežinote, kaip supakuoti veidrodžius persikraustymui, nesijaudinkite – mes jums padėsime. Naudodamiesi keliais paprastais patarimais, galėsite apsaugoti veidrodžius gabenimo metu ir užtikrinti, kad jie į naujuosius namus atvyks sveiki. Ar jau pasiruošę pradėti? Skaitykite toliau ir sužinokite mūsų geriausius patarimus!

1. Pasirinkite tinkamą dėžę

Pakuojant veidrodžius persikraustymui, svarbu pasirinkti tinkamo dydžio dėžę. Veidrodžiai turėtų būti pakuojami į pakankamai didelę dėžę, į kurią tilptų veidrodis, o iš visų pusių liktų bent du coliai vietos. Tai padės apsaugoti veidrodį nuo sugadinimo perkraustymo metu.

2. Įvyniokite veidrodį į burbulinę plėvelę

Pasirinkę tinkamo dydžio dėžę, veidrodį turėsite suvynioti į burbulinę plėvelę. Pradėkite vynioti veidrodį į burbulinės plėvelės sluoksnį ir įsitikinkite, kad visos pusės yra uždengtos. Kai veidrodis bus visiškai suvyniotas, įdėkite jį į dėžę, o tuščią vietą užpildykite dar daugiau burbulinės plėvelės arba pakavimo riešutų.

3. Tvirtai užklijuokite dėžę

Saugiai supakavę veidrodį į dėžę, tvirtai ją užklijuokite lipnia juosta. Būtinai naudokite tvirtą juostą, kad dėžė neatsidarytų perkraustymo metu. Taip pat verta ant dėžės užklijuoti etiketę “Trapi”, kad perkraustytojai žinotų, jog su ja reikia elgtis atsargiai.

4. Kruopščiai pakraukite dėžę

Kraudami dėžę į perkraustymo sunkvežimį, būtinai pastatykite ją vertikalioje padėtyje. Jei įmanoma, stenkitės dėžę laikyti netoli sunkvežimio priekio, kad gabenant ji nebūtų perstumdoma.

5. Atidžiai išpakuokite

Atvykę į paskirties vietą, būtinai atidžiai išpakuokite veidrodžius. Išimkite kiekvieną veidrodį iš dėžės ir lėtai bei atsargiai išpakuokite. Išpakavę visus veidrodžius, raskite saugią vietą jiems laikyti, kol vėl būsite pasiruošę juos pakabinti.

6. Atsargiai pakabinkite veidrodžius

Kai būsite pasiruošę vėl pakabinti veidrodžius, neskubėkite ir darykite tai atsargiai. Prieš pereidami prie kito veidrodžio įsitikinkite, kad kiekvienas veidrodis yra lygus ir saugus

Veidrodžių pakavimas persikraustymui neturi būti sudėtingas ar reikalaujantis daug laiko. Šiek tiek atsargumo ir tinkamų reikmenų dėka veidrodžius supakuosite greitai ir užtikrinsite jų saugumą gabenimo metu. Jei ruošiatės persikraustyti, prieš pradėdami būtinai pasiimkite visas pakavimo priemones – taip išvengsite kelionių į parduotuvę paskutinę minutę.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar veiksmingas būdas apsaugoti veidrodį nuo sudužimo užklijuojant lipnia juosta?

Taip, lipni juosta gali padėti apsaugoti veidrodį nuo sudužimo. Užklijuodami veidrodžio kraštus, sukursite barjerą, kuris padės absorbuoti smūgį, jei veidrodis nukristų ar į jį būtų atsitrenkta. Lipniosios juostos storis taip pat suteikia tam tikrą apsaugą nuo sudužimo. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad lipni juosta nėra visiškai patikima. Jei veidrodis bus numestas pakankamai stipriai, jis vis tiek gali sudužti. 

Ar burbulinė plėvelė gali apsaugoti veidrodį?

Dauguma iš mūsų yra naudoję burbulinę plėvelę, kad apsaugotų trapius daiktus gabenimo metu. Bet ar žinojote, kad burbulinę plėvelę galima naudoti ir veidrodžiams apsaugoti? Veidrodžiai ypač dažnai dūžta perkraustymo metu, nes yra labai trapūs. Tačiau įvynioję veidrodį į burbulinę plėvelę galite užtikrinti papildomą apsaugos sluoksnį. Burbulinė plėvelė padės sušvelninti veidrodį ir absorbuoti bet kokį smūgį, jei jis nukristų ar būtų pastumtas. Tik įsitikinkite, kad veidrodis suvyniotas tvirtai, kad gabenimo metu nepasislinktų. Naudodami šiek tiek burbulinės plėvelės galite užtikrinti, kad veidrodis saugiai pasieks paskirties vietą.