Kiek pinigų skirti vasarinėms padangoms?

Pakeisti senas padangas į naujas trunka 30 minučių, jei tai atliks meistras. Išsirinkti padangas tikriausiai užtruksite ilgiau. Pagrindinis klausimas kurį sau užduosite, už kiek pinigų pirkti vasarines padangas. Tam kad palengvintume jūsų apsisprendimą rekomenduojame į padangas žiūrėti kaip į eilinę prekę ir rinktis pagal technines charakteristikas.

 

Skirtumai

 

Šiuo atveju tai padangos skirtos vasarai, manote jos visos vienodos? Klystate, jos efektyviausios naudoti esant šiltam orui bet priklauso nuo gumos kokybės ir padangos rašto. Į šių padangų mišinį įdėta minkštinančių medžiagų mažiau nes vasarą padangos labai intensyviai sąveikauja su danga ir greičiau nusidėvi todėl turi būti kietesnės. Dar vienas dalykas kurį turite žinoti yra tai kad vasarinių padangų rašto plokštelės yra didesnio ploto tam kad būtų geresnis kontaktas su asfaltu, bet galite pastebėti ir priešingai. Yra daug pigesnių padangų kurių raštas palyginti labai smulkus ir tai nėra gerai nes jos nesuteikia automobiliui stabilumo.

 

Kiek mokėti racionalu?

 

Sutaupyti nori visi tačiau reikia gerbti save ir visuomet galvoti apie saugumą kelyje. Vasarinėms padangos reikia skirti pakankamą kiekį pinigų. Kai remontuojate automobilį, pabandykite pasirinkti kitas pigesnes detales tačiau gailėti pinigų padangoms negalima. Atminkite, pigiausios klasės 30-40 eurų kainuojančios padangos yra skirtos tiems kurie važinėja automobiliu retai. Jų stabdymo kelias gali būti 20-30 proc. ilgesnis nei kokybiškų iš brangesnio segmento. Kritiniu atveju šis atstumas gali išsaugoti ar pražudyti gyvybes. Rinkitės vidutinio kainų segmento padangas kainuojančias 50-150 eurų. Už tiek pinigų gausite tikrai geras Europos arba Korėjiečių gamintojų produktą su geromis savybėmis. Good Year, Bridgestone, Nexen, Kormoran tai skirtingi pavadinimai bet vartotojas turėtų žinoti vieną paslaptį. Vienas padangų gamintojas gamina skirtingų prekinių ženklų produktus kurių kokybės lygis taip pat skiriasi. Nuo padangos kainos priklauso daug. Jei nepasižiūrėsite ir nusipirksite bet ką, gailėsitės dėl per didelio padangų skleidžiamo triukšmo, greitesnio nei tikitės nusidėvėjimo ir nestabilumu kelyje važiuojant per lietų.

 

 

Vasarines padangas rekomenduojame pirkti šioje parduotuvėje:

https://www.naujos-padangos.lt/padangos/vasarines-padangos/