Kodėl verta automobilių dalis pirkti internetu?

Jau esame įpratę pirkti daugybę prekių internete dvidešimt keturias valandas per parą, septynias dienas per savaite. Tai daro ne tik 20 bet net ir 50 metų žmonės. Protingi žmonės nereikšmingus darbus atlieka greitai ir patogiai, kiti dar ir pasigirti mėgsta, mat jie nevažiavo į parduotuvę ir pasielgė atsakingai aplinkosaugos požiūriu. Jei maisto prekes atvežė į namus, lygiai taip pat atveža ir automobilių dalis.

Jokios įtampos ir skubėjimo

 

Prisiminkite kada paskutinį kartą stumdėtės eilėje arba buvote nepatenkintas kai auto dalių pardavėjas per ilgai užtruko su kitu klientu arba negalėjo atsakyti į jus dominantį klausimą. Automobilio detalę internete galite apžiūrinėti nors ir visą dieną, gilintis į jos charakteristiką ar lyginti nuotraukas. Niekas jums nestovi už nugaros ir nedaro psichologinio spaudimo kuo greičiau ją nusipirkti.

 

Naujos ir naudotos

 

Internete jūs turite daug alternatyvų. Galite rinktis lietuviška auto dalių parduotuvę jei reikia naujos dalies skubiai. Jei galite palaukti tuomet tinka ir Lenkijos, Anglijos specializuotas parduotuves, aukcionus. Senų detalių dairytis skelbimų puslapiuose kur pigios dalys kainuoja tiek kiek ir turi kainuoti, ne taip kaip Lietuvoje kur pardavėjai piktnaudžiauja dominuodami rinkoje ir susižerdami didesnį pelną. Senovinių automobilių dalių teks ieškoti JAV portaluose.

 

Konkurencija

 

Didelė automobilių detalių pardavėjų konkurencija ir jų pasiūlymai internete sukuria tokias aršias konkurencines kovas iš kurių laimi tik pirkėjas. Iš kitos pusės, pirkti tiesiai iš gamintojo arba didmenininko yra visuomet pigiau nei iš trečių rankų. Tuo labiau kai yra galimybė palyginti kainas ir netgi specializuoti puslapiai siūlantys šią paslaugą, pirkėjau priimti sprendimą yra lengviau. Norime įspėti apie vieną slaptą triuką kurį naudoja kainų palyginimo puslapiai. Įmonės kurios reklamuoja savo autodetales šiuose puslapiuose moka tam tikrą mokestį už pritrauktą klientą, bet esmė tame kad jų skaičius yra ribotas, todėl jei norite pamatyti daugiau pasiūlymų tos pačios detalės, rekomenduojame naudotis Google paieška. Pirkti internetu detales apsimoka dar ir todėl, kad jūs ateinate su vienu tikslu – įsigyti tam tikrą detalę ir neprisiperkate to ko jums nereikia.