Kodėl naujos statybos butai Vilniuje yra populiariausias pasirinkimas?

Sostinėje nekilnojamojo turto rinka yra itin aktyvi. Kadangi šiame mieste nori apsigyventi tikrai ne vienas ir tuomet neišvengiamai tenka ieškoti geriausiai tam tinkamos vietos. Aišku, kiekvienas rinkdamasis vadovaujasi asmeniniais kriterijais, tačiau vienas iš dažniausių pasirinkimų būna nauji butai Vilniuje. Nors jų kaina neretai bus didesnė už senesnės statybos būstą. Tačiau jie vertinami tikrai ne atsitiktinai, kadangi galima įžvelgti ne vieną tokio būsto privalumą. Pirmiausiai, jie bus išplanuoti itin praktiškai bei taip, kaip norėtųsi daugumai šiuolaikinių žmonių. Taip pat nereikės nerimauti dėl seno vamzdyno arba kiauro stogo, su kuo susidurti gali prieš kelis dešimtmečius pastatytų namų gyventojai. Ir gyvenant tokiame naujame name bus galima džiaugtis patogia aplink esančia infrastruktūra.

Nauji butai Vilniuje ir jų kainos

Galima išgirsti, jog norint apsigyventi tokiuose namuose teks gerokai paišlaidauti. Tačiau iš tikrųjų ne visuomet investicija bus tokia jau didelė. Kadangi viskas labai priklauso nuo rajono ir vietos, kurioje yra būstas, bei jo ypatybių. Todėl naujos statybos butai Vilniuje pačiame miesto centre bus tikrai nepigūs, ypač jeigu tai ne vieno kambario nedidelis būstas. Tačiau renkantis analogišką variantą kiek tolėliau nuo senamiesčio galima nemažai sutaupyti. Todėl kainos bus pakankamai įvairios ir praktiškai kiekvienas galės atrasti tinkamiausią variantą pagal savo asmeninę finansinę padėtį.

Skubėti pirkti ar nuomotis?

Tai taip pat labai dažna dilema, su kuria susiduria ne vienas sostinės gyventojas. Ypač atvykęs į šį miestą. Kadangi naujos statybos butai Vilniuje yra pakankamai nemaža investicija. O į senesnius būstus šiuolaikiniai žmonės žiūri pakankamai skeptiškai, kadangi praktiškai visuomet nauji butai Vilniuje turės akivaizdžius privalumus. Tačiau sprendžiant nuomos ir prikimo klausimą labiausiai reikėtų įsivertinti asmenines finansines galimybes. Jeigu jos leidžia ir planuojate ilgesniam laikui apsistoti sostinėje, tuomet pirkimas bus tikrai geras pasirinkimas. Kadangi nuoma apsimoka tik tokiais atvejai, kai nusipirkti savo būsto dar nėra galimybės arba mieste neplanuoja gyventi ilgą laiką ir reikia tik laikino varianto.