Kodėl vilnonės kojinės yra geresnės nei medvilninės?

Išėjus pasivaikščiot, sportuojant ar bėgiojant lauke Jums reikia kojinių, kurios patenkintu Jūsų poreikius, suteiktų visakeriopą apsaugą ir komfortą. Kokybiškos kojinės turi atlaikyti didelį susidevėjimą, nepakenkiant Jūsų patogumui, tad medvilninės kojinės iškart pralaimi. Vilnonės kojinės yra ilgaamžiškos, bei turi daugybę kitų privalumų. Štai keli iš jų:

Puiki izoliacija

Kai medvilnė sušlampa ir yra drėgna, ji parranda visas izoliacines savybes. Jūsų kojos bus paveikiamos visų elemantų, nesvarbu kokius batus devėsite. Štai kodėl daugelis žmonių, einant į lauką, renkasi devėti natūralios vilnos kojines. Vilnos pluoštai sudrėkę susiraukšlėja, visiškai kitaip nei medvilnės pluoštai, pridedant joms daugiau tūrio, kad šiluma būtų arti Jūsų odos. Tad kadi r kur eitumėte, kadi r kokią avalynę devėsite, Jūsų kojos išliks sausos ir šiltos su vilnonėmis kojinėmis.

Jokios drėgmės

Medvilnė labai intensyviai sugeria skystį, tačiau vilna gali išlaikyti trešdalį savo drėgmės svorio, o Jūs net nepajusite, kad Jūsų kojos šlampa. Kai avys ganosi laukais, bet kokiu oru, jų vilna išlaiko jas sausas dėl savo hidrofobinių ir higroskopinių savybių – vilna sugeria ir išgariną drėgmę, o ne tik sugeria ją kaip medvilnė. Jei Jūsų pėdos linkusios gausiai prakaituoti, ar planuojate intensyvius fizinius užsiėmimus lauke, patartina devėti vilnones kojines. Jos padės išgarinti visa drėgmę ir bet kokį prakaitą, bei jo kvapą. Dėl antibakterinių savybių, vilnonės kojinės atbaidys bet kokiį pelėsį ar grybelį. Natūralios vilnos kojinės yra puikus pasirinkimas tiek laisvalaikiui, tiek sportinei veiklai.

Nereikalauja intensyvios priežiūros

Vilna turi nuostabių antibakterinių savybių. Tai reiškia, kad ji yra atspari kvapams ir jos nereikia plauti po kiekvieno dėvėjimo. Todėl vilnonės kojinės idealiai tinka ilgoms kelionėms pėsčiomis, kai neturite galimybės dažnai plauti ar keisti kojinių. Šios mažai priežiūros reikalaujančios medžiagos daug ilgiau palaiko savo naują formą, jas galite devėti daugiau kartų, taip pat tokiu produktu galėsite atsidžiaugti ilgesnį laiką, kas sutaupys pinigų ir spintos vietos Jums, bei sumažins išmetamų rūbų kiekį mūsų planetoje. Vilnonėms kojinėms nereikia specialių plovimo priemonių, užtenka pamirkyti šiltame vandenyje, šiek tiek ištrinti paprastu ūkiniu muilu, išskalauti ir padžiauti.Vilnonės kojinės turi daugybę privalumu, prieš bet kokias kitas medžiagas. Tai natūraliai atsinaujinantis produktas, organiškas, nekenksmingas nei Jums nei žemei. Natūralios vilnos kojinėmis galėsite džiaugtis daug ilgiau nei bet kokios kitos medžiagos produktu. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje. Galite rasti daugybę natūralios vilnos kojinių, tiek moterims, tiek vyrams. Puoštos įvairiais raštais. Tai bus puiki dovana ir sau ir Jūsų artimam.