Kokias priemones veido odai rinktis atostogų metu?

Vienas iš gyvenimo odai privalumų yra patogi temperatūra ištisus metus. Nors jums nereikia jaudintis dėl to, kad jūsų odą veikia kietas, sausas oras, kaip tai daro kai kuriose šalies vietose, jūs norite, kad visus metus oda atrodytų ir jaustųsi geriausiai.

Mes siūlome šiuos 5 patarimus, kurie padės jūsų odai atrodyti geriausiai švenčių sezonu, kad galėtumėte dalyvauti šeimos susibūrimuose, darbo vakarėliuose ir portretų sesijose, išleisdami geriausią veidą į priekį.

1. Drėkinkite kasdien

Savaime suprantama, ypač senstant, kad viena iš jūsų odos jaunos ir sveikos paslapčių yra geras drėkiklis. Taip pat verta pakeisti savo drėkinamąjį kremą atsižvelgiant į metų laiką. Pavyzdžiui, galbūt vasaros mėnesiais jums reikėjo sunkesnio drėkiklio, serumai,  nes daugiau laiko praleisdavote paplūdimyje ir saulėje. Jei praleidžiate daugiau laiko uždarose patalpose, palengvinkite drėkinamąjį kremą.

2. Toliau dėvėkite apsaugos nuo saulės priemones

Nors temperatūra ir švelni, saulės spinduliai vis tiek gali seninti jūsų odą greičiau nei norėtumėte. Prieš eidami į reikalus ir apsipirkdami atostogoms ar mėgaudamiesi pietumis lauko kavinėje, nepamirškite veido, kaklo ir rankų patepti kremu nuo saulės – tose vietose, kuriose saulės spinduliai dažniausiai būna daugiausiai. Apsaugos nuo saulės priemonės apsaugo jūsų odą ir padeda išvengti ankstyvų senėjimo požymių. Tai palaiko ir jūsų odos drėkinimą.

3. Likite hidratuotas. Jūsų odą reikia drėkinti iš vidaus, todėl šventiniu laikotarpiu būtinai gerkite daug vandens. Šiuo metų laiku jūs galite būti linkęs mėgautis kofeino turinčiais gėrimais, alkoholiu ir kitais vakarėlių mėgstamiausiais gėrimais, kurių paprastai negeriate, o šie skanėstai gali sukelti dehidrataciją. Pradėkite dieną šiltu vandeniu ir citrina, kad atgaivintumėte kūną, kai pirmą kartą pabusite, ir būtinai su savimi turėkite vandens buteliuką, kad galėtumėte gurkšnoti visą dieną. Buvimas hidratuotas gali padaryti stebuklus jūsų kūnui ir odai per visą atostogų sezoną.