Laisvalaikis mieste

Miestas gamtos prieglobstyje. Čia gera gyventi. Laisvalaikį mieste galima leisti įvairiai ir išradingai. Pavyzdžiui: parkuose, laisvalaikio sporto zonose, individualus maršrutai dviračiais, pramoginė žvejyba, atvira šaudykla, kurioje galima šaudyti iki 150m atstumu, kur įrengtas bėgantis šernas, šaudymas tai puiki pramoga įmonės komandai formuoti, ištrūkti nuo rutinos. Aplankyti Lietuvos nacionalinį muziejų.

Privatūs parkai

Šalyje kasmet daugėja parkų ir kitokių lankytinų vietų bei poilsio erdvių, turinčių privačius savininkus. Laisvalaikį praleisti parkuose, gamtoje galimybių atsiranda vis daugiau, tik ne visi apie tai žino. Mat poilsio ir pramogų parkus, poilsiavietes miškuose ir net mini zoologijos sodus kuria ne tik valstybė, bet vis dažniau ir privatūs asmenys. Ne visi iš to siekia uždibti, kiti baiminasi chuliganų, todėl į šias vietas nenukreipia jokie informaciniai ženklai.

Metaliniai lauko suoliukai

Metaliniai lauko suoliukai puikiai tinka parkams, darželiams viešoms erdvėms, kurie pasžymi funkcionalumu ir užpildo miesto erdves. Renkantis suoliuką, reikia atsižvelgti į keletą kriterijų- patogumą, dizainą ir žinoma tvirtumą. Dažniausiai poilsio vietose pasitaikantys metaliniai suoliukai, stebina savo ilgaamžiškumu ir galima rinktis iš begalės stilių ar dydžių. Tai puikus sprendimas tiems, kurie ieško kokybės ir kainos santykio. Metalinis suoliukas jau tapo klasika, kuris derės aikštelėje, parke ar žaidimų aikštelėje.

Lauko suoliukų kaina

Lauko suoliukų kainai įtakos pirmiausia turi medžiagos, iš kurių suolai pagaminti, jų panaudojamas kiekis. Taip pat ir suoliukų dizainas bei matmenys. Metaliniai suoliukai gali būti įvairių dizainų, tad ir kainų diapazonas platus: Nuo kelių šimtų iki gerokai virš tūkstančio. Pats paprasčiausias, neįmantrus, bet kokybiškas metalinis suoliukas kainuoja kiek daugiau nei šimtą eurų. Įmantrius sprendimus atspindintys, šiuolaikiški, masyvūs ir originalūs suoliukai kainuoja gerokai virš tūkstančio eurų. Suoliukų su ketaus kojomis kaina startuoja nuo kiek daugiau kaip šimto eurų. O betoniniai suoliukai pasižymi plačiu kainu diapazonu ir pavydėtina modernių dizainų įvairove. Plastikiniai lauko suoliukai gaminami iš polietileno yra kokybiški ir parduodami puikiu kainos ir kokybės santykiu.