Kokius ratlankius pirkti automobiliui?

                Ratlankiai vienas iš mašinos aksesuarų. Pridėjus pasirinktinių ratų rinkinį, bet kuriai transporto priemonei gali būti suteikta daug vizualumo. Surinkome keletą rekomendacijų, kurios padės išsirinkti tinkamus ratus jūsų automobiliui ar sunkvežimiui, įskaitant estetiką, saugumą, dydį, tinkamumą ir suderinamumą su technologijomis. Gražiai atrodo. Pasirinktinių ratlankių stilius ir apdaila gali dramatiškai pakeisti jūsų automobilio ar sunkvežimio išvaizdą. Ratlankius galite įsigyti tiek internetu, tiek apsilankę fizinėse parduotuvėse. Čia galite pamatyti konkrečius pasirinktinių ratų rinkinius ant jūsų transporto priemonės markės, modelio, metų ir spalvos. Tai puikus būdas išnagrinėti daugybę galimybių ir susiaurinti pasirinkimą prieš įsipareigojant.

            Pagalvokite apie saugumą. Renkantis pagal užsakymą pagamintus ratus, labai svarbu tinkamai pritvirtinti. Profesionalai padės pažvelgti į tris svarbias sritis prieš pasirenkant ratų komplektą. Bendras skersmuo: ratų ir padangų derinys visada turi išvalyti stabdžių komponentus, pakabos dalis ir transporto priemonės kėbulą. Tai svarbu, ar norite padidinti savo ratų skersmenį, kad atrodytumėte gatvėje, ar sumažinti ratų skersmenį, kad padangos būtų geriau šoninės ir būtų geresnės.

           Poslinkis ir grįžimas atgal: kad būtų užtikrintas tinkamas atstumas, labai svarbu žinoti, kiek toli ratas ir padangų paketas sėdės rato šulinyje. Netinkamas atgalinis poslinkis arba poslinkis gali trukdyti tokiems dalykams kaip kėbulas ir vairo mechanizmo dalys ir galbūt sumažėti jūsų posūkio spindulys. Sužinokite daugiau apie poslinkį ir atgalinį žingsnį. Tinkamas montavimas: Daugelis šiuolaikinių transporto priemonių yra pagamintos iš gamyklos su ratais, kurie tiksliai priglunda prie stebulės. Tai vadinama į stebulę orientuotu tvirtinimu, kuris padeda nuosekliai centruoti rato ir padangos agregatą, kai jis sumontuotas prie transporto priemonės. Tai sumažina disbalanso tikimybę, dėl kurios vairuojant gali atsirasti vairo ar sėdynės vibracija. Mūsų komanda supranta, kaip svarbu išlaikyti į centrą orientuotą tinkamumą, kai tik svarstomi antrinės rinkos ratai.