LED PAR prožektoriai: ką reikia žinoti apie jų pirkimą?

led par prozektoriaiIeškote šviesos efektų, kuriais galėtumėte pagyvinti savo restoraną, barą, kavinę, klubą ar kažkokią kitą vietą? O galbūt dirbate renginių srityje ir ieškote naujos įrangos? LED PAR prožektoriai yra vienas dažniausių pasirinkimų, į kurį turėtumėte atsižvelgti ir jūs. Pabrėžtina, kad šiuos prožektorius dabar siūlo ir specializuotos internetinės parduotuvės, tad jeigu ieškote geriausių kainų, tai pirmiausia turėtumėte apsidairyti būtent elektroninėje erdvėje.

Tokius šviesos efektus galima naudoti praktiškai visose patalpose – tiek didelėse, tiek ir mažose. Žinoma, jeigu rinksitės tuos vos kelis eurus kainuojančius neaiškios kilmės gaminius, tai nenustebkite, jeigu po kelių dienų naudojimo teks iš naujo švaistyti pinigus – tokie pigūs įrenginiai nėra labai patvarūs.

LED PAR prožektoriai: veikimo ypatumai ir pasirinkimas.

Šiuos prožektorius dabar dažniausiai renkasi įvairių kavinių ar restoranų savininkai, taip pat tai yra vienas dažniausių DJ‘ų, muzikantų, grupių pasirinkimas. Tai šviesos efektai, kurie gali būti prijungiami tiek prie muzikos aparatūros, tiek ir prie kitų įrenginių. Jie gali veikti savarankiškai – nesant jokiai muzikai. Restoranai ir klubai šiuos prožektorius naudoja norint sukurti išskirtinę atmosferą, o DJ‘ai šiuos šviesos efektus naudoja kartu su garso aparatūra – juos tiesiog prijungia prie kontrolerio ir tiek.

Pats LED PAR prožektorių veikimo principas yra ganėtinai paprastas. Jie gali veikti bendrai su kitais įrenginiai t.y. jie gali būti sujungiami prie vieno valdiklio. Tada keli šviesos efektai veikia suderintu režimu šitaip siekiant sukurti iš skirtinius šviesos efektus. Toks naudojimas dažniausiai pasitaiko dideliuose koncertuose – arenose.

Taip pat LED PAR prožektoriai naudojami ir ne renginių metu. Jie tiesiog pajungiami kaip atskiri įrenginiai, kurie, tarkime – restoranuose, baruose, klubuose veikia be jokios muzikos – jie sukuria tam tikrus efektus, jog lankytojai matytų išskirtinę atmosferą. Dažniausiai tokiose vietose LED PAR prožektoriai derinami su patalpų apšvietimu.

Kalbant apie pasirinkimą, verta pabrėžti, kad kuo įrenginys brangesnis, tuo jis universalesnis. Tai reiškia, kad tokių įrenginių valdymas yra be galo paprastas. Jūs galite jį pajungti savo restorane ir tiek, o esant tam tikram laikui, jį galite įjungti nuotoliniu būdu tarsi paprastą apšvietimą. Universalesni LED PAR prožektoriai skleidžia ir daugiau efektų t.y. iš vieno įrenginio gali sklisti kelių spalvų ir tipų šviesos efektai. Žinoma, jeigu rinksitės pigiausius įrenginius, tai nenustebkite, kad jie jokio išskirtinio efekto nesukurs.

Visi LED PAR prožektoriai pigiau siūlomi elektroninėje erdvėje.

Tiems, kuriems reikia šiuos įrenginius įsigyti mažiausiomis kainomis, būtina pirmiausia dėmesį sutelkti į internetinių parduotuvių pasiūlymus. Kalba eina būtent apie specializuotas, kuriose siūloma įranga įvairiems renginiams bei viešojo maitinimo įstaigoms (restoranams, kavinėms ir t.t.). Internete tokius įrenginius siūlančios el. parduotuvės pateikia milžinišką pasirinkimą, todėl net ir turintys mažą biudžetą tikrai galės rasti priimtiną variantą.

Kas liečia LED PAR prožektorių įsigijimą internetu, tai labai svarbu rinktis el. parduotuves, o ne kažkokias nežinomas vietas. Tai reiškia, kad derėtų vengti privačių pasiūlymų, kuriuos pateikia nežinomi pardavėjai. Iš el. parduotuvių LED PAR prožektoriai gali būti įsigyjami ir su garantiniu aptarnavimu, todėl patariama rinktis būtent tokias vietas, o ne kažkokius nežinomus pardavėjus.