Renginių transliacijos gyvai – inovatyvus kelias į populiarumą

Šiomis dienomis nustebinti klientą tikrai nelengva. Technologijų gausa, netradiciniai reklamos būdai ir jos pateikimas įvairiausiais kanalais, paslaugų teikėjus priverčia nemenkai paprakaituoti generuojant naujas idėjas. Spalvotas baneris ar reklaminis Youtube filmukas nebesurenka tokių didelių auditorijų kaip seniau, o statinių fotografijų socialiniuose tinkluose lik‘ai sumažėjo perpus? Jus gali išgelbėti tiesioginės renginių transliacijos.

Matau, girdžiu, dalyvauju

Taigi, reklamos tendencijos kinta kas dieną. Atsiranda vis daugiau naujovių, skatinančių išbandyti inovatyvias, susidomėjimą keliančias, tendencijas. Tiems, kas nori išlikti pirmame plane arba sulaukti dar didesnio dėmesio būtina sekti rinkodaros realijas ir pritaikyti jas savo veikloje.

Šiomis dienomis ,,ant bangos“ yra tiesioginės transliacijos internetu. Niekam nebekyla klausimų ir abejonių, kad internetas šiais laikas yra viskas. Pastarojo pagalba bendraujame, dalinamės informacija, švenčiame, kenčiame, dirbame ir atliekame dar daugybę dalykų. Internetas suteikė dar vieną nuostabią galimybę – dalyvauti įvairiuose renginiuose tiesiogiai.

Gaunu daug ir viskas nemokamai

Tiesioginės renginių transliacijos – tai puikus būdas sudalyvauti įvairaus mąsto renginiuose, seminaruose, mokymuose ar konferencijose. Žmogui tereikia mobilaus įrenginio ir interneto – vuala! Jūs praktiškai renginio dalyvis, ir visa tai nemokamai!

Renginių transliacijos naudingos ne tik paprastiems žmogeliams, neturintiems laiko ir pinigų sudalyvauti išsvajotame renginyje, bet ir patiems renginių organizatoriams. Tiesioginės transliacijos internetu turi nemažai privalumų.

Didesnės žiūrovų auditorijos. Pasirodo, tiesioginės renginių transliacijos sudomina trigubai daugiau žiūrovų nei nuotraukos ar jau nufilmuoto renginio įrašai. Konferencijos ar seminaro stebėjimas tiesiogiai sužadina smalsumą ir leidžia žiūrovui pasijausti tikru renginio dalyviu.

Diskusijos ir gyvas bendravimas. Tiesioginės transliacijos internetu suteikia neeilinę galimybę ne tik stebėti, bet ir diskutuoti. Žiūrovas gali užduoti klausimus, bendrauti su kitais stebinčiaisiais. Kartais tokie pasikalbėjimai perauga į aršiausias diskusijas…

Rodau – vadinasi dalinuosi. Transliacijos internetu padeda skleisti žinią. Dalintis informacija pasenusiais būdais ne tik neįdomu, bet ir neefektyvu. Žiūrovas ar socialinių tinklų vartotojas visada pasirinks tai, kas yra nauja ir dar neištyrinėta. Todėl tiesioginės renginių transliacijos yra vienas iš efektyviausių būdų informuoti apie save, skleisti naujienas ir dalintis idėjomis.