Logotipų kūrimas gali pareikalauti ir jūsų laiko, o ne tik dizainerio

logotipu kurimasVerslininkai Lietuvoje vis daugiau dėmesio ir lėšų pradėjo skirti veiklos reprezentavimui, tačiau tai nekeičia fakto, kad dauguma jų vis tiek elgiasi neapgalvotai. Štai, logotipų kūrimas yra siejamas būtent su pačia veiklos reprezentavimo pradžia, o kai kurie klientai kreipiasi į tokius dizainerius, po kurių pateiktų logotipų pavyzdžių su jais darbo tęsti nebesinori. Specialistai pabrėžia, kad logotipų kūrimo ir kitos panašios paslaugos neturėtų būti užsakomos iš tų dizainerių, kurie teikia prastos kokybės paslaugas. Tokioms paslaugoms teks išleisti nemenkas sumas ir su tuo susitaikyti turėtų kiekvienas. Žinoma, jeigu bandysite išvengti didelių išlaidų kreipiantis į mėgėjus, tai paskui nenustebkite, kad jie jus apgaus arba negausite tai ko reikia.

Logotipų kūrimas visų klientų pareikalauja daug kantrybės ir laiko.

Negalvokite, kad sumokėję pinigus dizaineriui jūs nusimuilinsite nuo visko. Taip tiesiog nebūna. Jums reikės prisidėti prie dizainerio darbo. Aišku, kalba eina ne apie kažkokių įgūdžių naudojimą. Jums reikės nemažai laiko skirti darbų vertinimui, nes mat logotipų kūrimo metu dizaineriai jums siūs pavyzdžius, iš kurių turėsite pasirinkti vieną vienintelį. Pirmiausiai dizaineriai atsiunčia ne jau gatavą darbą, o tiesiog simbolį. Įprasta, kad logotipų kūrimo darbai prasideda nuo kažkokio simbolio kūrimo. Būtent tas simbolis labiausiai atspindės jūsų veiklą. Paskui, kai išsirinksite patinkantį simbolį, dizaineris imsis prierašo – jūsų įmonės pavadinimo, tinklapio adreso ir t.t.

Kai dizaineris pateiks jums preliminarius darbus, jums liks tik komentuoti kurie šriftai ir jų spalvos jums nepatiks. Toks ir bus jūsų darbas užsakant logotipų kūrimo paslaugas.

Pabrėžtina, kad logotipų kūrimas užtrunka gana ilgai, tačiau kiti specialistai dirba greičiau.

Jeigu užsisakote logotipų kūrimo paslaugas, tai dizainerio turite iš anksto teirautis kada jis galės kibti į darbus. Juk nenorėtumėte laukti mėnesių mėnesius kol gausite pirmuosius pavyzdžius? Pirmiausiai siūloma iškart sudaryti paslaugų teikimo sutartį, nes tokiu būdu galėsite išvengti laiko gaišimo ir galimų ginčių. Sutartys šiuo metu gali būti sudaromos ir internetu, tad tai neturėtų jums sukelti kažkokių bėdų – gyvename technologijų amžiuje.