Pirma paskola nemokamai siūloma tik naujiems klientams

pirma paskola nemokamaiJeigu jums siūloma pirma paskola nemokamai, tai dar nereiškia, kad ją jums pavyks grąžinti lengvai. Kiekvienas kredito teikėjas nurodo visas skolinimosi sąlygas, todėl labai svarbu, jog atidžiai perskaitytumėte kredito sutartį, nes ten aiškiai apibrėžiama kokius mokesčius ir palūkanas teks mokėti po to nemokamo laikotarpio. Jeigu manote, kad nemokamą paskolą jums pavyks grąžinti lengvai, tai pirmiau įvertinkite savo pajamas, nes tik tuomet sužinosite ar bus lengva vykdyti savo įsipareigojimus ar ne. Kredito įstaigose dabar dažnai siūlomos nemokamos paskolos pirmam kartui, tačiau jums reikia suvokti, kad nemokamai skolintis galima tik trumpam laikui.

Pirma paskola nemokamai dažniausiai išduodama kiekvienam naujam klientui.

Taip pat reikia pabrėžti, kad pirmos nemokamos paskolos išdavimas dažniausiai siūlomas tik naujiems klientams. Tai reiškia, kad jeigu jūs šią akciją aptikote tokioje kredito įstaigoje, kur jau prieš tai buvote pasiskolinę pinigų, tai didelė tikimybė, kad nemokamai jums niekas neskolins. Paprasčiausiai nemokamos paskolos dažniausiai siūlomos siekiant pritraukti naujus klientus. Pats akcijos pavadinimas nurodo, kad asmuo turi skolintis pirmą kartą. Jeigu jūs jau anksčiau skolinotės iš tos kredito įstaigos ir skolą jau grąžinote, tai tikėtina, kad vietoje nemokamos paskolos jums bus pasiūlyti kiti privalumai.

Dažniausiai paprastiems klientams, kurie skolinasi ne pirmą kartą, kredito įstaigos siūlo didesnes kreditų sumas ar mažesnes palūkanas. Žinoma, didesnę paskolos sumą bus galima gauti tik tokiu atveju, jeigu po kreditingumo įvertinimo paaiškės, jog jūsų pajamos bus pakankamos. Per mažas pajamas gaunantys asmenys tose pačiose bendrovėse gali gauti kreditą tik po naujo kreditingumo įvertinimo, o juk žinote patys kaip jis yra vykdomas.

Pirma paskola nemokamai nėra siūloma įsiskolinusiems ar kitiems neatsakingiems asmenims.

Verta pabrėžti, kad besiskolinantys asmenys taip pat turėtų įvertinti ir seniau priimtus sprendimus dėl skolų grąžinimo. Jeigu kažkuriais laikais jūs buvote įsiskolinę ir skolų laikų negrąžinote, tai tikėtina, kad net ir nemokamai paskolos jums niekas duoti nenorės. Pirma paskola nemokamai išduodama tik finansiškai pajėgiems ir sąžiningiems asmenims, kurie neturi prastos reputacijos.