Maudymosi kostiumėlio priežiūra: ką reikia žinoti?

Vasarą maudymosi kostiumėliai yra vienas iš tų atributų, kurį galima rasti kone kiekvieno poilsiautojo krepšyje. Paplūdimiuose ir paežerėse nusidriekia pačių įvairiausių spalvų ir stilių maudymosi kostiumėlių mados. Tačiau ar žinote, kaip prižiūrėti maudymosi kostiumėlį, kad juo galėtumėte džiaugtis bent kelis sezonus?

Maudymosi kostiumėlis yra šiek tiek lepus ir jam reikalinga kiek kitokia priežiūra nei įprasto apatinio trikotažo. Visų pirma, savo drabužinėje vertėtų turėti mažiausiai du skirtingo stiliaus maudymosi kostiumėlius. Juk kaip žinia, juos dėvime ne tik maudantis, paplūdimyje ar prie ežero, bet ir baseine. Todėl visuomet rekomenduojama turėti bent po vieną vientisą ir dviejų dalių maudymosi kostiumėlį skirtingiems poreikiams. Sau labiausiai tinkantį maudymosi kostiumėlį galite įsigyti vova-lingerie.eu svetainėje.

Maudymosi kostiumėliai gaminami iš tampraus audinio, todėl reikėtų vengti jį skalbti skalbimo mašina. Geriausia to apskritai nedaryti, o plauti jį tiesiog rankomis ir muilu ar kita švelnia plovimo priemone. Jokiu būdu nenaudoti balinamųjų ar kitų agresyvesnių skalbimo priemonių, kadangi tai gali pakenkti tiek pačiam audiniui, tiek ir išblukinti spalvas. Dėl šios priežasties nereikėtų jo palikti džiūti saulėje, nedžiovinti ir automatinėje džiovyklėje, apskritai geriau vengti bet kokio sąlyčio su didesniu karščiu.

Taip pat tikriausiai bent kartą teko palikti savo maudymuką šlapią krepšyje ar kuprinėje ir susidūrėte su nemaloniu kvapu. Stenkitės nepalikti jokiame maišelyje ar rankšluostyje ne tik dėl kvapo, bet jeigu užmiršite ilgesnį laiką, galite negrįžtamai jį sugadinti. Po maudynių geriausia naudoti specialiai maudymosi kostiumėliui skirtą medžiaginį krepšelį, iš kurio vos grįžus būtinai iš jo išimkite.

Po maudynių nepalikite jo tiesiog išdžiūti. Būtinai išskalaukite šiltu vandeniu kiekvieną kartą po maudymosi jūroje, ežere ar baseine, kad pašalintumėte druskas, chlorą ir kitus nešvarumus.