Nemokama paskola neišduodama įsiskolinusiems asmenims

nemokama paskolaSkolinimosi galimybės būnant Lietuvoje – gana nemažos, bet reikia žinoti, kad esantys įstatymai numato, jog vartojimo paskolas gauti gali tikrai ne kiekvienas. Nemokama paskola, kad ir kaip puikiai tai skambėtų, išduodama ne visiems, o tik tiems, kurie turi gerą kredito reitingą, istoriją ir tvarias pajamas. Tai reiškia, kad asmenims, kurių ekonominė padėtis yra ženkliai suprastėjusi, ko gero nebus galimybės gauti paskolą. Net ir nemokami kreditai vargu ar bus išduodami. Žinoma, reikėtų atsižvelgti į keliamus reikalavimus, nes būtent jie parodo ar asmuo galės gauti paskolą ar ne. Jeigu nežinote kokie tie reikalavimai – skaitykite žemiau.

Visiems asmenims, kurie kreipiasi į vartojimo kredito teikėjus, būtina suprasti, kad jie negali skolinti pinigų kai akivaizdu, jog asmuo neturės galimybės jų grąžinti laiku. Dėl šios priežasties atliekamas kreditingumo vertinimas. Jo dėka galima nuspėti ar asmuo pajėgs vykdyti įsipareigojimus ar vis dėlto tokios galimybės neturės. Atliekami elementarūs skaičiavimai ir duomenų analizė. Toks procesas vadinamas kreditingumo įvertinimu.

Jeigu jus domina nemokama paskola, tuomet vis tiek turėtumėte atidžiau domėtis kaip viskas veikia. Kai teikiate paraišką kredito bendrovėje, turėsite duomenis pateikti kuo tiksliau. Menkiausia klaida gali uždelsti kredito paraiškos nagrinėjimo procesą, o tai reiškia, kad ir greitai gauti pinigų nepavyks. Pateikus duomenis ir davus sutikimą jų patikrinimui, kredito bendrovė imsis duomenų analizės.

Paskolos paraiškos nagrinėjimo metu kreditorius žiūrės ar esate veiksnus, ar gaunate tvarias ir pakankamas pajamas. Labiausiai bus atsižvelgiama į tai ar ne turite kažkokių uždelstų įsiskolinimų. Jeigu jūs skolinatės turėdami vėluotinas įmokas, labai didelė tikimybė, kad naujos paskolos jums niekas neišduos. Tai viena pagrindiniu apsaugos priemonių.

Matote, jeigu jūs jau vėluojate su įmokų mokėjimu, dabartinis kredito teikėjas gali jus įtraukti į specialią duomenų bazę. Ją tikrina visi paskolų teikėjai, kuomet atliekamas kreditingumo vertinimas. Paprastai kalbant, jokiu būdu nereikėtų bandyti skolintis tuomet, kai turite neigiamų įrašų apie skolos grąžinimą. Vėluotinos įmokos jokio patikimumo jums nepridės, tad tai būtų eilinis bandymas gaišti laiką. Net ir nemokama paskolas nebūtų suteikiama šiuo atveju.