Plastikiniai padėklai – puiki alternatyva euro paletėms

plastikiniai padeklaiTenka sandėliuoti įvairius daiktus ar maisto produktus? Nemažos išlaidos susidaro perkant euro padėklus? Dabar tam yra alternatyvos. Viena jų – plastikiniai padėklai. Juos imta naudoti vis dažniau, nes vis dėlto – tai puikiai parodo kaip pasirenkant tinkamą gaminį, galima sutaupyti nemažai pinigų. Versle, o ypač prekyboje, tai yra labai svarbu. Lietuvoje yra ne vienas gamintojas, siūlantis plastikinius padėklus kaip alternatyvą euro paletėms. Šiuos padėklus įsigyti turėtų kiekvienas, kuris galvoja apie taupymą bei ekologiją. Daugiau informacijos apie šiuos gaminius gali pateikti tiek gamintojai, tiek ir pardavėjai, tačiau žemiau apžvelgiame pagrindinius šių padėklų privalumus.

Kalbant apie išmatavimus, verta akcentuoti, kad šie padėklai gali būti gaminami tiek pagal atitinkamus standartus, tiek ir pagal kliento pageidavimus. Pavyzdžiui, jeigu norite senus medinius padėklus pakeisti naujais, tuomet minėtus plastikinius padėklus galite užsakyti standartiniu principu – jie bus tokių pat išmatavimų kaip ir euro paletės, kurios gaminamos iš medienos. Jeigu turite kitų poreikių – ne bėda, nes gamintojai gali pagaminti tokius padėklus, kokių tik pageidausite.

Naudoti plastikinius padėklus naudinga ir dėl taršos mažinimo. Įprasta, kad mediniai padėklai laikui bėgant tiesiog sulūžtą ar supūva. Galiausiai jie yra išvežami perdirbimui, o tiksliau – sudeginami. Teršiama aplinka ir t.t. Tačiau, renkantis plastikinius padėklus ir jiems sulūžus, jie gali būti išvežti perdirbimui, o šitaip tausojama ir gamta.

Plastikinių padėklų naudojimo laikas yra žymiai ilgesnis nei medinių. Lietuvoje šių padėklų naudojimas auga kaip ant mielių ir tik laiko klausimas kada jie visiškai pakeis medinius gaminius. Kaip bebūtų, šių padėklų kainos galbūt ir yra kažkiek didesnės, tačiau žiūrint iš ilgalaikės perspektyvos – tai puiki investicija į ateitį.

Plastikiniai padėklai gali būti įsigyjami internetu. Jums reikia susirasti tiekėją arba gamintoją ir jam patiekti užsakymą su tiksliu norimų padėklų kiekiu ir dydžiais. Galiausiai, viskas bus pristatyta ten, kur nurodysite. Turėkite galvoje, kad dažniausiai į kainą nėra įskaičiuojamas pristatymas. Tad apie jį teks pasidomėti iš anksto. Žinoma, gali būti sudaryta galimybė atvykti ir tuos padėklus pasiimti patiems.