Online filmai kartais yra rizikingas pasirinkimas

online filmaiVisada kasdien žiūrite bent po vieną filmą, tačiau ne visada randate kažką įdomaus? Tokie bėda kamuoja ne vieną filmų entuziastą. Norintiems kažkokio išskirtinio kūrinio, reikėtų nusiteikti, kad online filmai vargu ar galės nuolatos pasiūlyti kažką naujo. Matote, naujausius filmus tokie portalai platina ne iš karto kai jie pasirodo kino teatruose. Tenka laukti ypač ilgą laiko tarpą. Žinoma, kai kurie filmų tinklapiai siūlo ir pačius naujausius filmus, bet turbūt ir patys suvokiate koks pagrindinis tokių kūrinių trūkumas? Prasta kokybė dažniausiai yra didžiausia problema, kuri trukdo mėgautis naujausiais kūriniais. Tačiau vartotojams dėl prastos kokybės skųstis nederėtų, nes vis dėlto – nemokamai tokie filmai publikuojami neturint tam teisės.

Kai kurie filmų mėgėjai apskritai nesusigaudo situacijoje – jie nežino, kad rinkdamiesi tam tikrus portalus, jie patys smarkiai pažeidinėja įstatymus. Jų pažeidimas gali baigtis milžiniškomis baudomis. Ne tik filmų portalų savininkai rizikuoja gauti dideles baudas – vartotojams gresia tas pats. Tad, jeigu esate nusivylęs filmų mėgėjas, kuris visada juos internete žiūri per nelegalius portalus, tuomet reikėtų viską apgalvoti iš naujo. Trumpai tariant, norintiems pamatyti naujausius filmus geriausios kokybės reikėtų rinktis kino teatrus, nes tik juos naujausius kūrinius galima matyti aukštos raiškos formatuos.

Nelegalių filmų žiūrėjimas internete užtraukia ne tik baudas, bet ir turto konfiskavimą. Daugelis vartotojų kartais susimąsto kas būtų, jeigu teisėsauga pasibelstų į duris. Trumpai tariant, jeigu jūs būtumėte sučiupti žiūrint nelegalius filmus, tuomet jums reikės atsisveikinti su turima kompiuterine įranga. Ji būtų konfiskuojama, o paskui jau sektų teismų procesai, kurių metu būtų skiriamos baudos ir ieškovai patiektų ieškinius dėl žalos atlyginimo. Supratote teisingai – jūs mokėtumėte ne tik baudas, bet ir dar didesnes sumas, kurių reikalautų filmų kūrėjų atstovai. Jos bus dar didesnės nei baudos, tad patartina susimąstyti apie savo elgesį.

Jeigu norite išvengti bėdų, tuomet skirkite laiko domėjimuisi naujausiomis filmų platformomis. Mat, jų Lietuvoje daugėja vos ne su kiekviena diena. Geriausia tai, kad ten visus kūrinius galima žiūrėti legaliai ir niekas dėl to neprikibs.