Pasiekite ilgalaikius ir labai gerus pokerio rezultatus

Pokerio taisyklesTurbūt norėdami tapti profesionaliais pokerio žaidėjais labai dažnai žiūrite įvairius pasaulinio lygio pokerio žaidėjų žaidimus, vertinate jų priimtus sprendimus ir stengiatės perprasti jų taktiką, tokiu būdu savo žaidimą paversdami sėkmingesniu ir pelningesniu. Tačiau, deja, bet to nepakanka, jei norite būti tikri pokerio žaidėjai, kurie gali pasigirti ilgalaikiais ir labai gerais rezultatais. Todėl stenkitės nesustoti tobulėję – kaupkite teorines ir praktines žinias, kol galiausiai matysite, kad jūsų pelnas sistemingai ir sparčiai didėja.

Sekite savo pasiektus rezultatus: Ar žinote, kiek vidutiniškai pinigų laimite kiekvieną mėnesį? Taip? O ar žinote, kiek jų pralaimite? Labai dažna pradedančiųjų pokerio žaidėjų klaida – nefiksuoti savo pralaimėjimų, o visą dėmesį sutelkti tik į laimimas pokerio partijas. Deja, bet tai yra pralaiminčiųjų bruožas, todėl visuomet sekite savo rezultatus ir stenkitės rasti klaidas, kurios lemia pralaimėjimus. Kai tai darysite reguliariai, galų gale tokia praktika taps natūrali ir kasdienė.

Mokykitės iš geresnių žaidėjų: Jei dažnai tenka susidurti su vienu ar kitu puikiai žaidžiančiu pokerio žaidėju, nesistenkite nuo jų pabėgti. Tai yra labai gera proga pasimokyti iš daugiau žinančių ir labiau patyrusių žaidėjų. Analizuokite jų žaidimą, stebėkite, ką jie daro ir kokius ėjimus žengia. Tai neįkainojama informacija, kuri yra tikra ir nesuvaidinta.

Naudokite pokerio programas: Pastarųjų yra labai daug ir įvairių, todėl turite didžiulį pasirinkimą. Pasiektų rezultatų sekimo kompiuterinės programos yra nuostabus įrankis, kuris padeda efektyvinti ir palengvinti visą jūsų žaidimą. Tokios programos taip pat padeda tiksliai nustatyti, kokios yra jūsų galimybės laimėti konkrečią partiją. Tai padaryti savo pačių jėgomis (t.y. skaičiuojant mintinai) gali būti labai sudėtinga – kai kuriems žaidėjams, tai tiesiog neįmanoma.

Reguliariai analizuokite savo žaidimą: Pastebima, kad tuomet, kai imama žaisti labai pelningai ir sėkmingai, kur kas rečiau analizuojami pasiekti rezultatai. Tačiau tokia klaida gali labai brangiai kainuoti. Nė nepastebėsite, kaip jūsų sėkmingas žaidimas apsiverčia aukštyn kojomis, todėl niekada neleiskite sau atsipalaiduoti. Taigi, žinoti šias svarbias pokerio taisykles yra tiesiog būtina.

Parašykite komentarą