Prezervatyvai: netikėkite mitais

Seksas – natūralus procesas, kurio metu du žmonės įtvirtina meilę vienas kitam. Žinoma, dažnai norima, kad meilės pojūtis nebūtų lydimas rezultato, šiuo atveju vaikelio. Tokiu atveju naudojamasi įvairiomis kontraceptinėmis priemonėmis, kurios padeda tam užkirsti kelią. Prezervatyvai – populiariausias pasirinkimas pasaulyje. Jie mūsų žemėje funkcionuoja daugiau nei kelis tūkstantmečius, tad geriausiai efektyvumą gali įrodyti tai, kad populiarumas išlieka. Žinoma, kaip ir kiekvieną populiarią prekę, taip ir šią yra apsupę įvairiausi mitai, kurie dažnai priverčia žmones susimąstyti, kokia apsisaugojimo priemonė yra geriausia. Žinoma – galvoti labai gerai. Susidėliokite pliusus ir minusus. Tuo pačiu pabandykite racionaliai suvokti, kuo prezervatyvai gali būti geriausias apsaugos variantas ir kokia neteisinga informacija juos supa.

Mitas: prezervatyvai mažina malonumą. Tikrai ne. Tuo pačiu norėtume akcentuoti, jog šiuo metu kuriama produkcija yra iš itin plonos sintetikos. Svarbiausia, kad nuo to neblogėja kokybė, taigi jie puikiai apsaugo, tačiau beveik nesijaučia.

Mitas: prezervatyvai nėra labai patvarus pasirinkimas. Tai pats efektyviausias būdas apsisaugoti ne tik nuo neplanuoto nėštumo, tačiau tuo pačiu ir nuo lytiškai plintančių ligų.

Mitas: prezervatyvus labai lengva pažeisti. Jie įdėti į specialią pakuotę, kuri apsaugo sargį nuo neigiamų aplinkos veiksnių. Žinoma, pats daiktas reikalauja bent minimalios priežiūros, kadangi tik tai gali užtikrinti, jog pavyks sėkmingai juo naudotis.

Mitas: prezervatyvams daugelis žmonių alergiški. Sargiai dažniausiai gaminami iš latekso. Jei asmuo yra alergiškas šiai medžiagai – jis gali pasirinkti kitą apsaugos priemonę, kuri gaminama ir iš kitų medžiagų. Pasirinkimas yra, tereikia pasidomėti.

Mitas: prezervatyvai gali sukelti tokius neigiamus poveikius, kaip niežėjimas ir panašiai. Tikrai ne. Sargiai apskritai neturi jokio pašalinio poveikio. Tai pats saugiausia ir tuo pačiu efektyviausias pasirinkimas siekiantiems išvengti neplanuoto nėštumo.

Mitas: sargiais gali naudotis tik tie asmenys, kurie jau ilgą laiką užsiima seksu. Priešingai. Tai geriausias pasirinkimas tiems, kurie dar tik įžengia į suaugusių pasaulį. Kodėl? Nes prezervatyvai:

  • Yra pigūs.
  • Nereikalauja recepto jiems įsigyti.
  • Funkcionalūs.
  • Paprastai naudojami.

Egzistuoja labai platus pasirinkimas.