Vestuvių planavimas: idėjų semkitės iš…

Kas jau kas, tačiau vestuvių planavimas tikrai pareikalaus ir laiko, ir kantrybės, ir pastangų. Tačiau yra ir dar kai kas, be ko, tiesiog nepavyks suorganizuoti gražios šventės. Tai – idėjos. Taigi, iš kur semtis idėjų, kai vestuvių planavimas jau čia pat?

Jei prieš dešimt ar penkiolika metų mūsų šalyje šaltinių, iš kurių būsimos nuotakos galėjo semtis vestuvių planavimo idėjų buvo labai nedaug – vos vienas kitas pavienis tekstas šia tematika, tai pastaruoju metu informacijos yra tiek, kad ją ir vežimu galima vežti. Periodiniai leidiniai, informaciniai portalai, talpinantys šimtus tekstų, o taip pat ir daugybė vaizdinės medžiagos, kurioje tekėti besiruošiančios ras dešimtis įvairiausių idėjų. Na, o bene pats geriausias dalykas yra tas, kad didelė dalis šaltinių yra nemokami.

Nenuvertinkite ir kitų turimos patirties. Ištekėjo jūsų sesuo, pusseserė ar draugė? Tokiu atveju šios damos tikrai galės suteikti jums naudingų patarimų ir jų turimos patirties nereikėtų nuvertinti, o galbūt ir netgi vieną kitą idėją pasiskolinti.

Forumai. Į juos taip pat vertėtų užsukti tuo atveju, jei artimiausiu metu planuojate tekėti. Tiesa, reikia pastebėti, kad būtent šis informacinis šaltinis gali tapti ypač naudingu, kadangi forumuose galima rasti ne tik idėjų šiai šventei – juose savo paslaugas labai dažnai reklamuoja tie, be kurių pagalbos savo šventėje neišsiversite. Tai – fotografai, furšetų ruošėjai, tortų kepėjai, vestuvių vedėjai ir pan.

Kaip matyti, vestuvių planavimas gali tapti ne galvos skausmą keliančiu procesu, o tiesiog lengva bei smagia veikla: jei pasinaudosite kitų moterų patirtimi, periodiniais leidiniais ar užsuksite į vieną ar kitą forumą. Neapkraukite savęs tuo, kas gali apsunkinti planavimo procesą: nežinojimu, kokios šventės norite, kur ieškoti papildomos informacijos ir pan. – tereikia apibrėžti, kokia turi būti jūsų šventė, o idėjų ieškoti nurodytuose šaltiniuose. Sudarykite aiškų planą, pasinaudokite visais įmanomais šaltiniais, skirkite kelias valandas per dieną ir jau po savaitės turėsite ne vieną idėją, kaip švęsti šią šventę.