Santechnika virtuvėje ir indaplovės paieška: ką pataria meistrai?

santechnikaTinkamai sutvarkyta virtuvės santechnika palengvina daugelį kasdienių darbų ir rūpinasi gyventojų patogumu. Dėl šios priežasties visi santechnikos darbai ir virtuvėje naudojamos įrangos bei technikos montavimas turi būti patikėtas šios srities profesionalams. Nepamirškite, kad prastai atlikti santechnikos darbai pareikalaus remonto ir dažnesnių virtuvinės įrangos keitimo darbų.

Vienas populiariausių sprendimų šių laikų virtuvei – modernios indaplovės montavimas. Tiesa, indaplovė daugeliui lietuvių vis dar siejasi su tam tikra prabanga ir natūraliai kelia papildomų technikos montavimo klausimų. Nepamirškite, kad virtuvės santechnika ir visi įrangos montavimo darbai turi būti patikėti ilgametę darbo patirtį turinčiam profesionalui. Be to, geras santechnikas patars visais įrangos pasirinkimo klausimais ir padės priimti racionaliausią sprendimą.

Prieš priimdami vieną ar kitą sprendimą, visų pirma pagalvokite, ar indaplovė jums iš tiesų reikalinga. Kad atsakytumėte į šį klausimą, racionaliai įvertinkite savo dabartines sąnaudas. Nepamirškite, kad minėtoji įranga naudoja ne tik vandenį, bet ir elektrą, be to, jos įsigijimas taip pat pareikalaus gana didelių išlaidų. Tačiau, vertinant iš kitos pusės, reikia pripažinti, kad plaudami indus rankomis negalime matuoti sunaudoto vandens kiekio, tuo tarpu, indaplovė sunaudoja fiksuotą kiekį vandens.

Jei nusprendėte, kad indaplovė jums yra reikalinga, kitas darbas – apsispręsti dėl jos dydžio. Be to, turite pagalvoti, kokia indaplovė atitiks jūsų poreikius ir virtuvės dizaino idėjas – įmontuojama ar laisvai pastatoma? Standartiškai indaplovių plotis siekia 45 cm arba 60 cm., aukštis – 82–85 cm. Be to, dalis įmontuojamų indaplovių turi specialias kojeles, kurių aukštis gali būti reguliuojamas, priklausomai nuo jūsų poreikių.

Dar vienas rodiklis, reikalaujantis pirkėjų dėmesio – vandens suvartojimas. Minėtasis kriterijus priklauso nuo konkrečios naudojamos technologijos. Ši informacija nurodoma kiekvienos indaplovės techninėje charakteristikoje. Tiesa, nepamirškite, kad ekonomiškesnė įranga paprastai kainuoja gerokai daugiau. Kur kas rečiau analizuojamas, tačiau taip pat svarbus indaplovės atrankos kriterijus – triukšmas. Tiesa, nepamirškite, kad triukšmo lygis neretai priklauso ir nuo to, kaip tvarkingai sudėsite plaunamus indus.

Kad išvengtumėte nelaimių ateityje ir indaplove džiaugtumėtės ne vienerius metus, bendradarbiaukite su profesionalais, kurie pasirūpins jūsų virtuvės santechnika ir atliks visus indaplovės montavimo darbus. Be to, nepamirškite, kad net ir tinkamai naudojama technika gali sugesti, todėl pagalvokite apie galimus remonto darbus – ar indaplovę bus patogu apžiūrėti ir taisyti, o reikalui esant – išvežti į remonto dirbtuves?

Parašykite komentarą