Segmentinių tvorų montavimas savarankiškai

Segmentinės tvoros pasirenkamos vis dažniau, ir taip nutinka dėl įvairių priežasčių. Viena jų yra tai, kad šios tvoros yra labai tvirtos ir ilgaamžės, be to, šias tvoras nėra sudėtinga montuoti. Tereikia laikytis pateiktos montavimo instrukcijos, ir galite būti užtikrinti, kad viską atliksite tinkamai. Taigi, ką svarbu žinoti apie segmentinių tvorų montavimą?

Pradėkite nuo kuolų tvirtinimo

Montuojant tvorą labai svarbu tinkamai sutvirtinti kuolus, nes tai bus tvoros atrama. Stulpų įkasimui rekomenduojama paruošti maždaug 20 cm pločio, 60-70 cm gylio duobes, kuriose stulpai laikysis pakankamai stabiliai. Žinoma, visada svarbu atsižvelgti ir į tai, koks žemės tipas yra jūsų sklype – molingoje ir smėlingoje dirvoje gali būti reikalingos skirtingo gylio duobės. Taip pat įvertinkite, kokio aukščio bus tvora – tvoros stulpai turėtų būti maždaug puse metro aukštesni nei tvora. Prieš kasdami duobes pažymėkite tas vietas, kuriose bus tvoros stulpai – įprastai pasirenkamas 2,5-2,6 m atstumas tarp stulpų. Įstatę tvoros stulpą į žemę stebėkite, ar jis stovi pakankamai tiesiai. Jei taip – užpilkite duobę betonu ir ją apdailinkite. Segmentus galėsite tvirtinti tada, kai betonas jau bus sustingęs.

Segmentinės tvoros montavimo principas

Palanku yra tai, kad betafence.lt segmentinės tvoros montavimo principas yra labai paprastas. Montuojant tvorą nėra reikalingas preciziškas tikslumas, tad tą galima atlikti ir neturint tam tikrų įgūdžių. Tvoros segmentai yra tvirtinami prie stulpo, o kitoje pusėje kabliai yra sutvirtinami veržle. Montavimas yra labai greitas ir nesudėtingas, tad net ir gana didelės teritorijos tvorą galima sumontuoti vos per vieną dieną. Įsigiję „Betafence“ tvorą kartu gausite ir išsamią montavimo instrukciją, tad darbų atlikimas tikrai nebus labai sudėtingas.

Jei neturite laiko tvorą montuoti patys…

Jei neturite laiko ar noro tvorą montuoti savarankiškai, tokiu atveju galite kreiptis į specialistus, kurie reikalingus darbus galės atlikti už jus. Kadangi „Betafence“ tvoros montavimas tikrai nėra sudėtingas ir nereikalauja labai daug laiko, galite būti užtikrinti, kad šių darbų atlikimas jums nekainuos labai brangiai.

Taigi, jei svarstote seną tvorą pakeisti nauja, segmentinė tvora tikrai gali būti palankiu pasirinkimu. Tokios tvoros kaina tikrai nėra didelė, o jos montavimas nereikalauja ypatingai daug laiko ir didelių pastangų. Jei siekiate, kad jūsų namų aplinka būtų tikrai labai saugi, tokiu atveju pagalvokite apie segmentinės tvoros įsigijimą, kuri apsaugos teritoriją nuo neprašytų svečių.