Vertimai: kai vaikai moko tėvus

vertimaiGyvenime taip jau atsitinka, kad papildomi pinigai yra visada reikalingi. Tik atsiradus tinkamai progai užsidirbti vieną, kitą eurą tuo pasinaudoja kiekvienas. Šiomis dienomis užsidirbti papildomų pajamų nėra labai sunku. Užtenka išmanyti kokią nors sritį ir tinkamai tomis žiniomis pasinaudoti. Tačiau, kartais, norint pasidalinti žiniomis su artimaisiais atlygis nėra būtinas. Vertimai tėvams yra ir mokymas ir pramoga.

Išmokyk artimuosius angliškai

Kelių užsienio kalbų mokėjimas gali atnešti nemažas pajamas. Šiuolaikinis jaunimas yra poliglotiškas. Anglų kalba jiems lyg antra gimtoji, todėl tiek kalbėti, tiek ir rašyti šia kalba jie sugeba puikiai. Tačiau to nepasakysi apie vyresnio amžiaus žmonės, kurie vis dar jaučia kalbos barjerą ir sunkiai kalba angliškai. Taigi, pagalba draugams ar artimiesiems verčiant tekstus, gali pasitarnauti ir ateityje.
Dažniausiai mokykloje atliekami nesudėtingi tekstų vertimai: skaitomi tekstai, žurnalai ir pateikia jų interpretacija. Jaunimui tai visai nesudėtinga. Tuo labiau, kad su šia kalba jie susiduria kiekvieną dieną. Vyresnio amžiaus žmonės, kurie mokykloje ar universitete anglų kalbos nesimokė jaučia diskomfortą kai reikia kalbėti ar rašyti. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai žmonės apskritai nemoka anglų kalbos, todėl tiek studijuojant, tiek dirbant būna labai sunku perprasti visą informaciją ir tinkamai ją užfiksuoti. Žinoma, kai kurios įstaigos turi savo vertėjus, bet vertimai užtrunka ilgai, tai prailgina užduoties atlikimo laiką. Tam, kad darbai vyktų sklandžiai įmonės siunčia darbuotojus į kalbų kursus.
Anglakalbis jaunimas gali būti puikus pagalbininkas. Vyresni žmonės, turinys vaikų labai dažnai prašo pagalbos su užsienio kalbomis. Keista, bet paskutiniu metu ne tėvai moko vaikus, o atvirkščiai. Žinoma, vertimai, kuriuos pateikia vaikai nėra labai profesionalūs, tačiau padeda suaugusiajam suvokti teksto esmę ir įsigilinti į analizuojamą problemą. Vertimai pasitarnauja žiūrint filmus ar įvairią dokumentiką. Juk dažnai būna, kad naujas filmas rodomas tik anglų kalba, o jį pažiūrėti taip norisi. Ką gi, vaikai gali padėti kuo puikiausiai. Taigi, tokie vertimai ne tik edukacinis procesas, bet puikus laikas su šeima.