Xiaomi redmi 4x ekrano keitimas – kai norisi išsaugoti telefoną

xiaomi redmi 4x ekrano keitimas

Ką darome sudužus telefono ekranui? Paprastai pradedame nuo panikos ir pykčio sau, pereiname per gailestį ir galų gale imame galvoti apie pasekmes. Toli gražu ne visada geriausia išeitis yra tiesiog naujo telefono keitimas. Tai brangu, prie seno telefono esame pripratę, jame sukaupę įvairios informacijos. Toliau naudotis tuo pačiu telefonu skilusiu ekranu taip pat neatrodo gera mintis – nepatogu, blogai matosi vaizdas, galbūt stiklas braižo pirštus. Kas gi belieka? Tikrai taip, tenka susitaikyti, jog xiaomi redmi 4x ekrano keitimas ko gero bus geriausia išeitis tokioje situacijoje. Ypač jei tikrai mėgstate savo telefoną ir nenorite su juo atsisveikinti. Arba nenorite kasdien jo matyti skilusio.

xiaomi redmi 4x ekrano keitimasTelefono ekrano keitimas šiais laikais labai paprastas. Jums tereikia susirasti gerą taisyklą, pavyzdžiui teleservisas.lt, iš anksto su jais susisiekti ir susitarti dėl naujo ekrano sumontavimo, numatytu laiku atvykti, išgerti gretimoje kavinėje kavos ir pasiimti atnaujintą telefoną. Tikrai taip, viskas veikia taip paprastai. Ir plačiau apie tai pasiskaityti galite telefonų taisyklos internetinėje svetainėje.

Ką reikėtų žinoti prieš nešant telefoną į taisyklą? Būkite nusiteikę, jog tai šiek tiek kainuos. Suskilęs telefonas, ypač jei tai xiaomi redmi 4x ekrano keitimas, nėra labai pigiai remontuojamas. Kainuoja ir naujas ekranas, ir profesionalus jo pakeitimas. Jei kaina jūsų neramina, geriausia nieko nelaukus tiesiog paskambinti į taisyklą. Pasakę savo telefono modelį greičiausiai jau iš karto gausite atsakymą apie jo remonto kainą. Toliau belieka jums patiems sugalvoti, ar norite šio remonto, ar susitaikysite ir naudositės dužusiu telefonu. Tačiau išsiaiškinti labai pravartu – jūsų neveiks jokie mitai ir nepagrįstas nerimas, žinosite ko galite tikėtis ir kam nusiteikti.

Žinoma, atsiranda ir tokių, kurie nusprendžia patys pasikeisti skilusio telefono ekraną. Jų tarpe tikrai yra ir tokių, kuriems pavyksta. Gerokai lėčiau, sudėtingiau, galbūt šiek tiek pažeidus telefono korpusą, bet pavyksta. Bet nemaža dalis bandančių galų gale vis tiek kreipiasi į taisyklą. Jie greit supranta, jog patirtis ir profesionalumas šioje srityje tikrai labai svarbūs. Tad jeigu jums reikalingas xiaomi redmi 4x ekrano keitimas, galbūt geriausia tiesiai į taisyklą ir kreipkitės. Išvengsite streso, papildomų rūpesčių, ilgo laukimo ir greit turėsite vėl praktiškai naują telefoną. Na, bent jau vizualiai.