Kodėl kai kurie asmenys negauna kredito?

kreditasDabar ne kiekvienas asmuo gali gauti vartojimo kreditą – viskas priklausys nuo pajamų sumos, kurią gaunate. Greita paskola nedirbantiems dažniausiai ir yra nesuteikiama, nes tokių asmenų pajamos yra labai ribotos arba jų visai nėra. Jeigu jūs norite gauti paskolą internetu, tai pirmiau jums siūlytume paskaityti kas rašoma atsakingo skolinimo nuostatose. Jose yra išdėstomi kriterijai, kuriais privalo vadovautis kredito teikėjai. Juose jūs matysite ar atitinkate reikalavimus ar ne. Tiesa, pamiršti nereikėtų to, kad kreditoriai turi ir savo vidinę tvarką, kuri gali dar labiau apsunkinti paskolos gavimą. Tai liečia visus paskolų teikėjus – tiek bankus, tiek vartojimo kredito bendroves.

Dažniausiai pasiskolinti internetu bandoma tuomet kai jau nebėra kitos išeities dėl ankstesnių skolų grąžinimo. Jums paskola gali būti nebesuteikiama todėl, kad jau ir taip dažnai skolinotės. Kreditoriai mato kiek sutarčių esate sudarę su finansų įstaigomis, tad jeigu jų sudarėte per daug – apie skolinimąsi galite pamiršti. Tiesiog visos bendrovės tinkamai peržiūri kliento padėtį – kuo daugiau įsipareigojimų jis turi, tuo jam bus sunkiau skolas grąžinti laiku. Prarasti pinigus nenori nei vienas kreditorius, todėl dažniausiai tokiems asmenims yra suteikiamas neigiamas atsakymas.

Jeigu ir gaunate pajamas, tai dar nereiškia, kad galėsite gauti paskolą. Kaip minėjome pradžioje, kreditoriai turi laikytis atsakingo skolinimo nuostatų. Jose taip pat apibrėžiamas reikalavimas, kad negalima sudaryti paskolos sutarties su tokiu klientu, kuris 40 procentų pajamų jau atiduoda finansų bendrovėms. Jeigu jūs šią sumą jau esate pasiekę, tai jokia kredito bendrovė ar kitas paskolų teikėjas negalės jums padėti.

Esantys skolininkų sąrašuose turi žinoti, kad patekimas ten atneša ne trumpalaikes, o ilgalaikes pasekmes. Tai reiškia, kad jeigu jūs kartą patekote į tuos sąrašus, tai jums ko gero joks kreditorius neskolins pinigų. Paprasčiausiai, tokia informacija matoma labai ilgą laiką. Net jeigu ir grąžinote skolas, toks įrašas išlieka ilgam ir vėliau paslaugų teikėjai mato, kad anksčiau jūs buvote nepatikimas asmuo. Štai kodėl prasiskolinę asmenys sunkiai gauna kreditus bei kitas paskolas.

Šaltinis: skaiciau.lt

Parašykite komentarą