Rekuperacinė sistema: pirkti internetu Lietuvoje ar iš užsienio?

Rekuperacija – svarbus procesas, kurio metu yra vėdinamos patalpos. Tiesa ta, kad daugelis lietuvių net nesuvokia, kaip svarbu tinkamai išvėdinti namus. Jei tai nėra daroma, tuomet ir tenka susidurti su pelėsiu ir kitais nesklandumais. Tad tinkamas vėdinimas – būtinas. Dažniausiai šiam darbui pasirenkama rekuperacinė sistema. Tačiau kyla klausimas, kur ją įsigyti? Gal verta pataupyti ir pirkti iš užsienio? O gal visgi apsimoka pirkti tik Lietuvoje?

Kainų skirtumas

Visi žinome, kad užsienyje galima rasti tikrai ne pigesnes kainas, nei Lietuvoje. Tačiau yra tam tikri tinklapiai, kurie mums siūlo kokybiškus gaminius už mažesnę kainą. Na, bent jau jie teigia, kad gaminiai kokybiški. Ar verta pasikliauti tokiais tinklapiais? Tikrai ne. Deja, bet užsienyje prekės neretai kainuoja brangiau, nei Lietuvoje, tad jei radote pigesnes kainas, galite įtarti, kad gaminys arba nekokybiškas, arba liksite apgautas.

Prekių kokybė

Prekių kokybė bus nelabai gera, jei pirksite gaminius, kurie yra pigiausi rinkoje. Kai kurie pardavėjai renkasi gamintojus, siūlančius pigius, nekokybiškus gaminius ir parduoda juos su netikrais atsiliepimais ir gražiu reklaminiu tekstu. Venkite pardavėjų, kurie bendradarbiauja su nežinomais gamintojais.

Pristatymas

Pristatymas iš užsienio ne tik ilgiau trunka, bet ir kur kas brangiau kainuoja, tad kyla klausimas, ar tikrai apsimoka jį rinktis? Jei norite, kad pristatymas būtų greitas ir nebrangus, pirkite iš Lietuvos pardavėjų. Garantuojame, tuomet gausite kur kas geresnes sąlygas.

Grąžinimas

Grąžinti prekes Lietuvoje galima greitai ir už nedidelį mokestį. Deja, užsienio pardavėjai to pasiūlyti negali. Kai kuriais atvejais prekių grąžinimas kainuoja taip brangiai, jog tiesiog net neapsimoka grąžinti prekės?

Saugumas

Norite, kad rekuperacinė sistema būtų atsiųsta saugiai? Tuomet pirkite iš Lietuvos. Rekuperacija yra svarbus procesas, tad nereikėtų rizikuoti ir taupyti pinigus, perkant neaiškius gaminius.

Patogumas

Pirkti iš užsienio labai nepatogu, kadangi reikia ilgai laukti, kol atkeliaus prekės ir apskritai spėlioti, ar jos atkeliaus. Tad pagalvokite, kur jums pirkti bus patogiau? Lietuvoje, kur prekės atsiunčiamos per kelias dienas? Ar iš užsienio, kur prekių laukti reikia kelias savaites, o kartais net mėnesius.